Paskaityk, kas užkoduota tavo gimimo dienos skaičiuje

Gimimo diena: 3, 9, 12, 15, 21, 29, 30 - kūrybingos asmenybės

Jei gimei vieną iš šių dienų, tuomet tu turi itin stiprų kūrybinį potencialą. Gebi į viską pažvelgti iš skirtingų pusių, kad susidarytum bendrą aiškų vaizdą. Tai tau padeda ne tik kūrybinėje erdvėje, bet ir gerokai racionalesniuose reikaluose. Kitaip tariant, esi tas žmogus, kuris pirmiausia situaciją įvertina iš skirtingų rakursų, perpranta jos esmę, o jau tuomet priiminėja sprendimus. Turėtum labiau pasikliauti savo nuojauta ir gyvenime eiti tuo keliu, kuris tave labiausiai traukia, šiek tiek pamiršdama racionalų protą.


Gimimo diena: 1, 10, 18, 19, 27, 28 - lyderiai iš prigimties

Gyvenime esi linkusi į kraštutinumus. Dažnu atveju matai arba juodą, arba baltą, o tam, kad tarp šių dviejų spalvų išvystum pilką - prireikia laiko. Kitaip tariant, pirmiausia pulsi ką nors sakyti ar daryti, ir tik vėliau pagalvosi, kad galbūt reikėjo elgtis kitaip. Kartais tai tau pakiša koją, tačiau iš kitos pusės žiūrint, jeigu delstum ir svarstytum, greičiausiai gyvenime kur kas mažiau pasiektum, juk kas nerizikuoja, tas...


Gimimo diena: 2, 6, 7, 11, 20 - jautrios asmenybės

Aplinkiniai dažnai galvoja, kad tu - švelni ir minkšta būtybė, kuria galima manipuliuoti. Iš tiesų, tavyje gėrio ir pasiaukojimo kur kas daugiau, nei aplinkiniuose, todėl neretai žmonės bando užlipti tau ant galvos ir naudojasi tavo gerumu. Vis tik tie, kurie tave gerai pažįsta, puikiai žino, kad tavo kantrybės taurę galima perpildyti. O kai taip nutiks, laiko atgal nebeatsuksi ir tavo pasitikėjimo nebesusigrąžinsi. Tu jautri, viską priimi labai asmeniškai, nors aplinkiniams ne visuomet tai parodai. Kartais reikėtų labiau pasirūpinti pačiai savimi, o ne visais likusiais.


Gimimo diena: 4, 25, 16, 5, 14, 23 - nuotykių ieškotojai

Jei gimei vieną iš šių dienų, greičiausiai savo draugų kompanijoje esi pagrindinė iniciatorė. Gyvenimas tau - tarsi nesibaigiantis nuotykis. Vargu, ar galėtum ramiai išsėdėti namuose bent savaitę. Gal ir galėtum, bet tada tikrai nesijaustum laiminga. Kuo daugiau naujovių, tuo daugiau įspūdžių ir atsiveriančių galimybių. Tik turėtum išmokti šiek tiek racionaliau išnaudoti savo potencialą. Juk galima ir linksmintis, ir tuo pačiu siekti gyvenimiškų tikslų.


Gimimo diena: 8, 17, 22, 26, 13, 24, 31 - šeimos žmonės

Tau šeima visuomet pirmoje vietoje. Jei esi jauna ir kol kas nesutikai to vienintelio, galbūt to dar nesupranti, tačiau kai tik JIS atsiras, pamatysi, kaip pasikeis tavo požiūris. Tu labai rūpestinga ir dėmesinga. Jeigu reikės, visuomet būsi šalia ir ištiesi pagalbos ranką. Kalbame ne tik apie artimiausius žmones, bet ir apie draugus, kurie tau - kaip tikri šeimos nariai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis