Joms daugiau nei 45, bet atrodo geriau už daugelį jaunų merginų

Šios moterys žino gyvenimo skonį, žino, kas yra sėkmė ir populiarumas. Skaičiuodamos penktąją dešimtį, ne tik randa laiko šeimai, įsisukusiems darbams, bet ir sau. Jos atrodo fantastiškai!

1. MELANIE SYKES(46 M.)

TV laidų vedėjos ir modelio M. Sykes išvaizda - gana egzotiška, mat ši britė turi ir indų kraujo. Rugpjūtį Melanie atšventė 46-ąjį gimtadienį, tačiau pristabdyti modelio karjeros neskuba, ji ir toliau pristato apatinį trikotažą, maudymosi kostiumėlius. O kodėl gi reikėtų atsisakyti fotosesijų, kai turi tokį tobulą kūną? M. Sykes 4 kartus per savaitę pluša treniruoklių salėje ir renkasi aktyvų laisvalaikį.

Swerved the cocktail hour and thought I'd chip off to the gym much better option for me 💪🏼 #gymbunny #autumntrip #wedding #gym #sober 💃🏼❤️💋

A photo posted by Melanie Sykes (@msmelaniesykes) on Oct 6, 2016 at 9:57am PDT

Sept pic in this years calendar. Cannot wait for you to see the new one 😊 shot by @alanstrutt makeup& hair @garycockerill styling me and Gaz X 2017 one coming soon #charity #calendar #september

A photo posted by Melanie Sykes (@msmelaniesykes) on Sep 1, 2016 at 12:18pm PDT

2. PADMA LAKSHMI (46 M.)

Aktorė, modelis ir prodiuserė Padma Lakshmi - dar viena indų kilmės gražuolė. Šiandien kūno jai galėtų pavydėti ne viena jauniklė. Ši moteris už savo grožį dėkoja genams, tačiau verta paminėti ir jos meilę virtuvei. Padma itin mėgsta Azijos patiekalus, gardintus gausybe prieskonių, žolelių, pirmenybę teikia namuose gamintam maistui. Dar 1999 m. jos parašyta pirmoji egzotiškų receptų knyga pelnė ne vieną apdovanojimą, vėliau Padma ne kartą dalyvavo maisto gaminimo laidose, buvo ir populiaraus TV šou "Top Chef" vedėja.

A toast to summer stickin' around a little longer #nyheatwave Kaftan @naeemkhannyc

A photo posted by Padma Lakshmi (@padmalakshmi) on Sep 10, 2016 at 7:45pm PDT

I feel like fall is rushing in....

A photo posted by Padma Lakshmi (@padmalakshmi) on Aug 27, 2016 at 7:22pm PDT

3. HALLE BERRY (50 M.)

Sakoma, kad aktorė Halle Berry nesensta. Rugpjūtį atšventusi 50 metų jubiliejų Halle atrodo puikiai, net ir be makiažo jos veidas spinduliuoja jaunatviškumu: oda skaisti, žvilgsnis gyvybingas, raukšlelės vos matomos. O ką jau kalbėti apie H. Berry figūrą - kūnas tvirtas kaip kadaise, o toks pilvo presas yra ne vienos svajonė. Aktorė geros savijautos ir dailios išvaizdos paslaptimi vadina harmoningą gyvenseną.

Such an honor to be included in this illustrious group of ROYALS for @WMag.

A photo posted by Halle Berry (@halleberry) on Sep 12, 2016 at 6:08pm PDT

BTS on my last shoot of the summer.👙🌊💪🏽

A photo posted by Halle Berry (@halleberry) on Aug 30, 2016 at 11:55am PDT

When you look at your page and you realize there are now half a million peeps here to hang with you... ❤️🍾🎉 excited to be creating with you guys. Thank you!!

A photo posted by Halle Berry (@halleberry) on Jul 4, 2016 at 1:17pm PDT

4. CINDY CRAWFORD (50 M.)

Nors supermodelis Cindy Crawford karjerą jau baigė, liautis puoselėjusi kūno linijų neketina. Atrodo, juk modelis - liauna figūra įgimta, ką čia puoselėti? Anaiptol - būdama karjeros aukštumose Cindy ne kartą dailino pilvuką ir užpakaliuką chirurgų kabinetuose. Pasirodo, jos figūra visgi linkusi pilnėti, tad išlaikyti tobulą kūną nėra paprasta. Buvusi manekenė ir dabar dažnai apsilanko sporto klube, mankštinasi namuose, kontroliuoja mitybą.

Getting ready for a night out in Monaco. Thanks @TomFord for the dress. ✨

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on Sep 12, 2016 at 11:39am PDT

Celebrating another great photographer! @MarianoVivanco and his new book #PortraitsNudesFlowers...

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on Sep 13, 2016 at 8:52am PDT

Overcast sweater-weather 💋•

A photo posted by Cindy Crawford (@cindycrawford) on May 28, 2016 at 10:56am PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis