Šiltos ir stilingos idėjos rudeniui

Nepulk į šaltojo sezono tendencijas stačia galva - prisitaikyk jas sumaniai. Kartais pakanka tik kelių detalių ir apranga kaipmat atrodo stilingiau.

1. KAUBOJĖS ŽINGSNIU

Viena rudens stiliaus krypčių - Laukinių Vakarų sugrįžimas. Tai kutai, oda, rudų ir kitų žemės atspalvių gama, kaubojiški aksesuarai, nuo odinių diržų iki aulinių batų. Kurdama kaubojišką įvaizdį, derink tik vieną kitą šio stiliaus elementą, kad apranga netaptų kostiumiška. Taip pat išlaikyk neutralią atspalvių paletę, tokia neužgoš kaubojiškų akcentų.

Vida Press nuotr.


Aulinukai: TAMARIS, 67,99 Eur; TOMMY HILFIGER, 135,99 Eur; VAGABOND, 110,49 Eur, shoesonline.lt

2. JAUKŪS MEZGINIAI

Megzti drabužiai šįmet yra privalomi stilingoms merginoms. Madinga vilkėti mezginių ansamblius, pavyzdžiui, megztinį ir megztą sijoną. Kad mezginiai neatrodytų senamadiškai, suteik jiems modernumo šiuolaikiškais elementais: platformine avalyne, metalu žėrinčiais akcentais ar valiūkiška šukuosena.

Vida Press nuotr.


Bateliai: MARCO TOZZI, 84,99 Eur; TOMMY HILFIGER, 119,99 Eur; GEOX, 95,99 Eur, shoesonline.lt

3. PIENO BALTUMAS

Artinantis žiemai nereikėtų ignoruoti baltų atspalvių paletės. Jie aprangai suteikia ne tik jaukumo, bet ir gaivos, modernumo. Jei baiminiesi, kad vilkėdama nuo-iki šviesiai atrodysi stambesnė, žaisk skirtingais siluetais. Pavyzdžiui, figūrą smulkins prigludusios suknelės ir plataus ilgo palto derinys. Derindama skirtingus balkšvus atspalvius aprangai suteiksi gyvumo, tad neatrodysi plokščia it blynas.

Vida Press nuotr.

4. PLATŪS SILUETAI

Ne mažiau jaukiai nei mezginiai ar balkšvi atspalviai atrodo ir platūs drabužiai. Tai gali būti oversized megztinis, šiltas paltas ar minkštučio audinio suknelė. Kad padidinto silueto drabužis nesuvalgytų tavo figūros, gali taliją sujuosti diržu arba prie plataus megztinio mūvėti prigludusias kelnes. Svarbiausia nesudarkyti figūros proporcijų.

Vida Press nuotr.

Užsakymo nr.: PT_72619940

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis