Lapkričio mėnesio HOROSKOPAS

SKORPIONAS
Žvaigždės tau dovanojo: lyderio gebėjimų. Susitelkimas ir pasitikėjimas savimi stumia tave į priekį ir įkvepia kitus.
Tau trūksta: pakantumo. Nesugebi prikąsti liežuvio, todėl dažnai ir situacijas, ir žmones vertini pernelyg kritiškai.
Mados pojūtis: tamsūs siluetai ir tinkami aksesuarai sustiprina tavo paslaptingumo aurą.
Tau malonumo teikia: ramiai leidžiamas laikas su mylimais žmonėmis, su kuriais tikrai randi bendrą kalbą.
Gundymo stilius: jeigu jau kas nors parūpsta, darai viską, kad prie jo priartėtum. Būti subtiliai – ne tavo stilius. Tavęs siekti yra sunku, tačiau jeigu jau pamilsti, tampi lojali, aistringa ir atsidavusi partnerė.
Šį mėnesį: nusiteik aktyviai veiklai. Nuotaika – kaip bosės. Šviečia labai gerų karjeros galimybių – tik pasinaudok mentorių patarimais. Puikių žinių sulauksi lapkričio 3-iąją – žadama perspektyvi nauja kryptis. Lapkričio viduryje tavo santykių zonoje prasidės pilnatis, tad pagrindinis dėmesys teks meilei. Išmok formuluoti savo poreikius, kad galėtum juos išsakyti kitiems.
Tavo metai: vienas produktyviausių laikotarpių. Kitas, labai vienišas, tavo gyvenimo etapas prasidės sausį. Judėk ir kalbėk atsargiai, kitaip rizikuoji nudegti nagus. Keliauti, megzti naujas pažintis ir planams patikrinti tinka kovas. Romantikos nestigs gegužę ir liepą, o rudenį vėl teks susitelkti į darbus.
Tau reikia: komandos, kad galėtum darbe pasiekti aukštumų.

ŠAULYS
Nusiteik aktyviam laikotarpiui. Socialinis gyvenimas šoktelės į aukštumas nuo lapkričio 9 dienos, kai Marsas įriedės į Vandenio ženklą. Pasinaudok tuo – pasvarstyk, kaip tai gali sustiprinti karjeros galimybes. Nesišvaistyk pinigais!
Tau reikia: saugoti energiją.
Jei Šaulys tavo vaikinas: jis bus labai užimtas, tačiau jei tinkamai pašauksi – atlėks net ir vidury nakties.

OŽIARAGIS
Artimi draugai ir sąjungininkai padės įgyvendinti tavo svajonę. Lapkričio 11-ąją Venera įžengia į tavo ženklą, tad pasitikėjimas savimi augs kaip mielinis pyragas. Kai 25 dieną Venera ir Plutonas susijungs Ožiaragio ženkle, metas pergalę padvigubinti!
Tau reikia: eiti tik pirmyn.
Jei Ožiaragis tavo vaikinas: jam patinka mėgautis tavo laimėjimais – džiugink jį pasakojimais apie juos.

VANDENIS
Kai lapkričio 5-ąją Uranas sudarys fantastišką kampą su Venera, gali atsiverti galimybė susipažinti su žmogumi, kuris supras tavo intelektualius sąmojus ir ramiai reaguos į keistenybes. Ramiai, neskubėdami artimiausią mėnesį mėgaukitės vienas kitu. Tau rūpima tiesa ims aiškėti nuo 26 dienos.
Tau reikia: palikti gerą įspūdį. Tai padaryti padės tinkami drabužiai.
Jei Vandenis tavo vaikinas: nors jis ir labai susitelkęs į reikalus, tu jam labai patinki.

ŽUVYS
Tau reikia kaip kompiuteriui persikrauti ir atšviežinti protą. Pasistenk šį mėnesį elgtis ne taip, kaip esi pratusi, - tai suteiks reikiamos stimuliacijos. Lapkričio 1-ąją Saulė sudarys tinkamą kampą su Neptūnu – laukia A+ lygio pokyčiai. Nesipriešink jiems! 19 dieną pasitik su naujuoju „aš“.
Tau reikia: leistis į nuotykį.
Jei Žuvis tavo vaikinas: jis gali būti neramus ir irzlus. Jums reikia porą dienų pabūti dviese, atsiskyrus nuo kitų.

AVINAS
Laimi tie, kurie veikia lėtai ir tvirtai. Ši tiesa ypač aktuali taps lapkričio 15-ąją, kai Merkurijus suformuos tinkamą poziciją su Marsu. Judėk į didįjį tikslą nuosekliai, neeikvok jėgų veltui. Išsikrauti labiausiai tinka nuo 21 dienos, kai Saulė įžengs į Šaulį.
Tau reikia: nusiraminti.
Jei Avinas tavo vaikinas: jis aistringos prigimties, tad jam labai būdinga nuotaikų kaita. Nuramink jį leidusi išsikalbėti.

JAUTIS
Arba veik, arba nusiteik nesėkmei. Vieniša? Nepraleisk galimybės susipažinti su tau skirtuoju. Lyg ir įsipareigojusi? Gal tavo antroji pusė verta amžinos priesaikos? Aiškiau pasidarys nuo lapkričio 14-osios. Keliauti labiausiai tinka nuo 25 dienos.
Tau reikia: pamėginti įsijausti į kitų kailį.
Jei Jautis tavo vaikinas: jis norės tik šėlti, gerai leisti laiką. Ką gi, palaikyk jam kompaniją.

DVYNIAI
Kai įsijauti, savęs visai netausoji. Šiuo metu tau svarbiausia susitelkti ir laikytis disciplinos. Pasirūpink, kad nuo 12-osios, kai Merkurijus įriedės į tavo partnerysčių zoną, įvykdytum įsipareigojimus kitiems. Susižavėjimas tave gali išmušti iš vėžių nuo 22 dienos.
Tau reikia: daugiau ilsėtis!
Jei Dvyniai tavo vaikinas: jis staiga susirūpins savo sveikata ir pareikš norą daugiau laiko leisti lauke. Nori likti namie? Pasiūlyk abiem priimtinų būdų pasportuoti.

VĖŽYS
Orai šąla, bet tai jokia priežastis užsidaryti namie. Juolab, kad visiškai realu sutikti tą, šalia kurio jausiesi jaukiai ir šiltai. Tikėkis tokios progos nuo lapkričio 11-osios. Nuo 19-osios lėk iš namų, lapkričio pabaigoje kuo daugiau laiko praleisk su draugais.
Tau reikia: laiko pagalvoti.
Jei Vėžys tavo vaikinas: jis bus itin rūpestingas ir meilus.

LIŪTAS
Geriausiai jausiesi namie. Surenk vakarėlį draugams – namų šeimininkės vaidmeniui labiausiai tiks mėnesio vidurys. Na, o 21 dieną Saulei įriedėjus į Šaulį, laukia daug reginių ir renginių. Jei esi vieniša, meilę gali sutikti pačioje lapkričio pabaigoje.
Tau reikia: užuovėjos, kuri atitiktų tavo vidinę savijautą.
Jei Liūtas tavo vaikinas: jo širdį pasieksi per skrandį. Palepink jį vakariene, ir jis atsilygins karštu desertu bei pusryčiais į lovą.

MERGELĖ
Netikėtas susitikimas su senu bičiuliu ar bičiule lapkričio pirmą savaitę gali baigtis netikėtu nauju projektu. Tu tik nesikuklink. Lapkričio 12-ąją į tavo privatumo zoną atkeliaus iškalbingasis Merkurijus. Jei nori ką nors pranešti artimiesiems, daryk tai labai santūriai ir apgalvotai.
Tau reikia: mėginti naujas idėjas.
Jei Mergelė tavo vaikinas: ir jam kartais galima pasinerti į chaosą. Tu tik nepamiršk laiku priminti, kad esi jo gyvenime.

SVARSTYKLĖS
Dabar, kai jau atšventei savo gimimo dieną, suvalgei torto ir užpūtei žvakutes, gali nusiraminti ir liautis spausti iš savęs maksimumą. Tau reikia pailsėti. Lapkričio 9-ąją, kai aktyvusis Marsas įriedės į meniškąjį Vandenį, pajusi širdyje plykstelint naują kūrybingumo kibirkštį. Įžvalgomis ir idėjomis dalinkis mėnesio pabaigoje.
Tau reikia: į viską žiūrėti paprasčiau.
Jei Svarstyklės tavo vaikinas: gali būti, kad jis jausis išsekęs – suteik jam erdvės, grįš pailsėjęs ir kupinas jėgų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis