184 kg sveriantis vyras nusprendė, kad jis taip pat gali būti plus size modeliu

Ady Del Valle sveria 184 kilogramus, tačiau tai jam nė kiek netrukdo skintis kelio į karjeros aukštumas modelių pasaulyje. 30-metis vyras, dėvintis XXXXXL dydžio drabužius, jau žingsniavo ir Niujorko mados savaitės podiumu!

Pačią pirmąją savo nuotrauką į Instagramą Ady įkėlė 2015 metais. Nepaisydamas visuomenėje sukurtų grožio standartų, vyras nusprendė išbandyti savo jėgas, juk turinčių antsvorio žmonių - daugybė, o ir jie nori atrodyti stilingai bei reklamose matyti realistišką vaizdą, o ne XS dydžio manekenes ir pasportavusius vyrukus, ant kurių net ir bulvių maišas gerai atrodytų. Plus size modeliai moterų tarpe šiais laikais labai vertinami, tad kodėl to paties negalėtų daryti ir jis? Tokią Ady drąsą pastebėjo kompanija VOLARE, pakvietusi jauną vyrą dalyvauti Niujorko mados savaitėje.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 17, 2017 at 2:36pm PDT

„Kuomet žengiau podiumu, viskas atrodė labai siurrealistiška. Mano širdis taip smarkiai daužėsi, atrodė, iššoks iš krūtinės. Per visą savo gyvenimą nesu patyręs nieko panašaus. Sesuo sėdėjo pirmoje eilėje ir mane palaikė. Taip savimi didžiavausi! - apie naujus gyvenimo potyrius pasakojo Ady. Po šio debiuto vyras buvo pakviestas į dar tris madų pristatymus, tačiau pats prisipažįsta, kad kelias link meilės sau buvo ganėtinai ilgas. - Jūs augate pasaulyje, kuriame formuojamas tam tikras požiūris į savo išvaizdą, turite atitikti tam tikrus standartus. Vaikystėje ir paauglystėje aš savęs nemylėjau, tačiau pamatęs plius dydžio modelius, nustojau gėdytis pats savęs.“

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Oct 15, 2017 at 10:35am PDT

Ady prisipažįsta ir dabar sulaukiantis pašaipių komentarų apie savo išvaizdą ir stilių, socialiniuose tinkluose žmonės nebijo kritikuoti jo dėl antsvorio ir drąsaus įvaizdžio. Tačiau Ady įsitikinęs, kad kiekvienas iš mūsų turi teisę išreikšti save taip, kaip pats to nori. Ir, panašu, jo drąsa būti savimi tikrai pasiteisino.

A post shared by Ady Del Valle (@iam_adydelv) on Jan 25, 2018 at 9:19am PST

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis