Keturi plaukų atspalviai, tinkantys beveik kiekvienai

Jei nesi eksperimentatorė, drąsiai keičianti savo įvaizdį, rinkis saugųjį variantą - vieną iš šių keturių plaukų atspalvių, kuriuos tau rekomenduoja žvaigždžių plaukų stilistė Rita Hazan.


1. Šokoladinis rudumas


Iš visų „briunetiškų“ spalvų variantų būtent šis atspalvis yra pats universaliausias. Su juo efektingais atrodys tiek šviesią odą turinčios merginos, tiek tamsesnio gymio moterys, kurioms ši plaukų spalva padės pabrėžti ir išryškinti akis. Panaudojus Balayage dažymo techniką galima sukurti daugiau apimties turinčių plaukų efektą. Galų gale, šis atspalvis niekuomet neišeina iš mados.


Vida Press


2. Tamsi blondinė su aukso atspalviais


Dauguma mano kad tai nuobodus variantas ir renkasi arba šviesesnius, arba priešingai - tamsesnius atspalvius. Tiek vienu, tiek kitu atveju merginos įsipareigoja reguliariai dažyti plaukus, nes ataugusios šaknys atrodo tikrai prastai. Tačiau tamsios blondinės spalva - idealus bazinis tonas, kuris per daug neįpareigoja. Jį tiesiog reikia pagyvinti šviesiomis aukso atspalvio sruogomis.


Vida Press


3. Medaus spalva


Ši spalva - kaip mėlyni džinsai tavo drabužinėje! Prie tokios spalvos tinka viskas ir ši spalva taip pat tinka prie visko. Kuo skiriasi medaus blondinė ir auksinė blondinė? Medaus atspalvis sodresnis ir turi raudono pigmento. Jis šiltesnis, todėl puikiai dera prie visų odos ir akių atspalvių.


Vida Press


4. Natūrali šviesiaplaukė


Dabar natūralumas ant bangos. Šis atspalvis netiks tik toms, kurios iš prigimties yra „juodukės“ - turi itin tamsius plaukus, tamsią odą ir tamsias akis. Tiesiog tamsi oda, kontrastuodama su šiuo atspalviu, gali prarasti savo spindesį ir švytėjimą. O visoms kitoms - tai puikus pasirinkimas.


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis