Kokią meilę Venera žada tavo Zodiako ženklui

Venera horoskope rodo jausmus, prisirišimą, simpatiją ir meilę, jos padėtis horoskope susijusi su asmeniniu gyvenimu. Būtent ši planeta atskleidžia suderinamumą meilėje ir santuokoje bei gali papasakoti, koks tavo charakteris meilės reikaluose.

Venera Avino ženkle

Tu – temperamentinga, asmeniniuose santykiuose linkusi rodyti iniciatyvą, kuri kartais virsta per dideliu atkaklumu. Tokie žmonės įprastai myli vieną žmogų ir apart savo simpatijos objekto nieko daugiau nepastebi. Tu įsimyli lengvai, greitai ir aistringai. Meilėje esi sąžininga – iš karto praneši partneriui, jei tavo aistra išblėso. Bet šiaip esi linkusi aistringai įsimylėti ilgam, iki pačios senatvės.


Venera Jaučio ženkle

Pasireiškia stabilumo asmeniniuose santykiuose siekiu. Tokiems žmonėms meilės reikaluose dažnai sekasi, tik verta atkreipti dėmesį į savo pavydumą, kuris dažnai būna be pagrindo. Santykiuose tau svarbi harmonija, artimi seksualiniai santykiai ir fizinis jausmų demonstravimas. Jei gauni viską, ko tau reikia, esi ištikima savo partneriui.


Venera Dvynių ženkle

Įneša į jausmus nepastovumo. Tu linkusi dažnai keisti aistros objektus, meilės jausmai lengvi, ne itin gilūs. Santykiuose labai vertini bendravimą ir partnerio intelektą, jei turi daug bendrų interesų su partneriu, santykiai bus ilgi ir stabilūs. Tu greitai prisiriši, bet gali lengvai nutraukti santykius. Meilėje tau svarbūs gražūs meilės žodžiai.


Venera Vėžio ženkle

Tavo meilės jausmai dažnai gilūs, tačiau nesugebi jų atskleisti partneriui. Tau sunku kalbėti apie savo jausmus, baimė, kad tavęs nesupras, trukdo iki galo atsiskleisti. Kai pasitiki partneriu, parodai savo jausmus, rūpiniesi juo, būni švelni. Tokie žmonės įsimyli greitai ir lengvai. Neigiamą patirtį meilėje išgyveni skausmingai, ilgai. Tau reikia turėti savo namus ir šeimą.


Venera Liūto ženkle

Tau patinka dėmesys, brangios dovanos. Santykiuosi nori atrodyti geresnė nei iš tiesų esi. Savo jausmus demonstruoji visiems aplinkiniams. Mėgsti rodyti dėmesio ženklus ir to paties tikiesi iš partnerio. Su mylimu žmogumi esi labai dosni ir atvira. Dažniausiai partneriui būni ištikima.


Venera Mergelės ženkle

Esi labai reikli ir kritiška partneriui. Vertinanti partnerio dalykiškumą, gyvenimo palydovą renkiesi labai atsakingai. Esi linkusi matyti ir perdėti partnerio trūkumus, tai gali trukdyti santykiams vystytis.


Venera Svarstyklių ženkle

Santykiuose kuri pusiausvyrą, lygiateisiškumą ir harmoniją. Tau labai svarbi partnerio išvaizda, ne mažiau svarbus ir vidus. Lengvai įsimyli, idealizuoji partnerį. Venera apdovanojo tave grožiu ir žavesiu.


Venera Skorpiono ženkle

Tavo gyvenimas pilnas pagundų, dažnai anksti atsiskleidžia seksualumas. Tu labai aistringa, pavydi, įtari, ūmaus charakterio. Tau reikalingas aistringas partneris.


Venera Šaulio ženkle

Tau svarbi dvasinė santykių pusė. Tau patinka išsilavinę žmonės, gali sutikti savo pusę mokymuose ar kelionėse. Meilėje nepripažįsti pavydo, apribojimų. Tau reikalingi nuotykiai, nauji įspūdžiai, taip pat ir asmeniniame gyvenime.


Venera Ožiaragio ženkle

Išoriškai atrodai santūri, rimta, tačiau tavo temperamentas aistringas. Tu ištikima savo partneriui, artimus santykius vertini labai rimtai. Tavo temperamentui atsiskleisti reikia laiko. Tau reikalingas labiau už tave patyręs partneris. Kitame žmoguje vertini užtikrintumą, gebėjimą tave palaikyti.


Venera Vandenio ženkle

Santykiuose ieškai įvairovės, tau priimtinas laisvas santykių statusas. Vertini partnerio intelektą, galimybę aptarti savo intelektualias idėjas. Tau svarbus partnerio supratimas, bet išoriškai dažnai atrodai atsiribojusi nuo santykių. Tu nepriklausoma ir nenuspėjama, idealizuoji savo santykius, todėl esi nutolusi nuo realybės.


Venera Žuvų ženkle

Gali patirti stiprius jausmus, dvasingą meilę. Dėl mylimo žmogaus esi pasirengusi didžiulėms aukoms. Tau patinka taurūs jausmai, sieki vienovės su partneriu visame kame. Dažnai, net jei partneris neatitinka aukštų tavo reikalavimų, jį idealizuoji ir gyveni idealiame ir laimingame pasaulyje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis