Naujuoju „Reserved“ kolekcijos veidu tapo lietuvė Giedrė Dukauskaitė

Mados prekės ženklas „Reserved“ neseniai pristatė, jausmingu paprastumu alsuojančią, rudens ir žiemos kolekciją. Vienu iš kampanijos veidų tapo garsusis lietuvių modelis – Giedrė Dukauskaitė. 32-ejų metų modelis neketina stabdyti darbo tempų. Karjera – merginai suteikė platformą kalbėti apie reikšmingas problemas.

Pasaulinio lygio „Reserved“ kampanijoje, Giedrė demonstruoja minimalizmu pasižyminčius drabužius. Paprastumas drabužiuose atskleidžiamas naudojant griežtą audinio kirpimą ir vientisas spalvas. Nuotraukos įamžintos paprastame, vienspalviame kambaryje, kur gali sužibėti drabužių dizainas, švelnūs modelio veido bruožai.


Kampanijos fotosesijos nuotraukos taip pat išsiskiria savitu stiliumi. Juodai baltos nuotraukos atrodo lyg būtų užfiksuotos su momentiniu fotoaparatu. Būtent šie kadrai, kolekcijai suteikia nostalgijos jausmą, išryškina audinių struktūrą ir raštus. Nuotraukose Giedrė – subtili moteris, modelio išvaizda puikiai suderinta su naujaisiais drabužiais. Šis įvaizdis pabrėžia minimalistinės aprangos patrauklumą ir žavesį.Giedrė Dukauskaitė
Giedrė Dukauskaitė
Organizatorių archyvasParyžiuje gyvenanti lietuvė, pasižymi svaiginančia karjera. Giedrei teko žengti garsių mados namų: „Givenchy“, „Ralph Lauren“, „Dior“, „Off White“ podiumais, ji pateko į pasaulio modelių 50-tuką. Instagrame modelį seka 95 tūkstančiai žmonių, ten ji dalinasi ne tik garsių prekių vardų fotosesijų nuotraukomis, bet ir įamžintais gamtos kadrais.


Nors Giedrės karjera pavydėtina, o pasiekimai įspūdingi, ji mieliau kalba apie žemės tausojimą bei tvarią madą. Šios temos modeliui yra labai svarbios, kadangi Giedrė kilusi iš mažo kaimelio netoli Raseinių. Retuose interviu spaudai, mergina atskleidžia, jog būtent gyvenimas kaime, ją išmokė rūpintis aplinka ir domėtis kaip vartotojiškumas paveikia paveikia planetą. 


Naująją „Reserved“ kolekciją rasite parduotuvėse arba internetiniame puslapyje www.reserved.com 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis