4 taktikos jei jauti, kad jo santykiai su tavimi darosi vis šaltesni

SOS! Jis atsitraukia!

Pradėjote puikiai. Dažnai susitikdavote. Tačiau pastaruoju metu pastebi, kad vaikinas vis labiau tolsta. Jei nesi pasirengusi ir nusiteikusi su juo atsisveikinti, išbandyk šias taktikas.


Būk ne tokia pasiekiama...


Jis skambina vėlų vakarą ir klausia, ar gali ateiti? Nepasiduok provokacijai. Tu užimta. Pasiūlyk jam suplanuoti tikrą pasimatymą, o tu pasistengsi prisiderinti. Daugelis moterų daro esminę klaidą – pajutusios, kad vyro susidomėjimas ima blėsti, visokeriopai rodo, kad yra pasirengusios susitikti bet kada ir bet kur. Tačiau toks elgesys tik skatina su tavimi elgtis ne itin pagarbiai.


…tačiau fantastiška kompanionė


Taip, erzina, kai nebesuvoki, ką žmogus apie tave mano, tačiau rodydama savo nerimą tik dar labiau jį tolinsi nuo savęs. Verčiau būk su juo žavi, maloni, sąmojinga ir įdomi. Būk moteris, kurios jis nenorėtų paleisti.


Tavo gyvenimas smagus – ir jis tai turi žinoti


O kas čia bloga, jei papasakosi, kokios įdomios veiklos esi susiplanavusi? Jis gali pasijusti paliktas už borto ir susirūpinti, ar niekas nemėgins tavęs kabinti, kol jo nebus šalia. Bet tau tai – tik į naudą.


Viskas gali baigtis – ir tu į tai žiūri ramiai


Parodyk jam: taip, supranti, judviejų ryšys gali nutrūkti, tačiau nedarai iš to tragedijos ir neketini nusišauti durų rankena: „Jaučiu, nesi apsisprendęs, ir puikiai tai suprantu. Todėl ir laikysiuosi atokiau – tiesiog nenoriu suartėti su žmogumi, kuris nėra tikras dėl savo jausmų.“ Viskas, jėgos persvara – tavo pusėje.  

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis