4 frazės, kurių flirtuojant su vaikinu geriau nesakyti

Tau jis patinka ir tu laaabai nori palikti jam neišdildomą įspūdį. Meilės guru Matthew Hussey pataria, kokias frazes geriau pamiršti, kuomet bandai užmegzti su juo pokalbį.

4 flirto #nesėkmės


1. Tu neprisimeni mano vardo, ar ne?

Judu jau matėtės ir bandai prieiti prie jo dar kartą. Ką sakyti? Tik nepradėk nuo tokio negatyvo: „Tu neprisimeni mano vardo, ar ne?“ Gal ir manai, kad tai skamba žaismingai, tačiau tokie žodžiai išduoda tavo nepasitikėjimą savimi. Geriau jau padėk vaikinui – sakyk: „Labas! Mes buvome susitikę… per vakarėlį. Aš Kristina.“ Taip parodysi, kad su tavimi lengva, paprasta, tu netraktuoji savęs pernelyg rimtai.


2. Oi, aš juk nespėjau net pasidažyti. Atrodau siaubingai

Aš šį reiškinį vadinu savišika – kai išgirsti iš vaikino komplimentą („Atrodai puikiai!“), o tada imi ir... viską apšiki. Taip ne tik užkerti kelią jo bandymui su tavimi flirtuoti – dar ir pademonstruoji savo kompleksus. Kitą kartą tiesiog padėkok už komplimentą: „Ačiū, tu ką tik praskaidrinai man dieną.“


3. Ai, nieko ypatingo

Toks nykus atsakymas į klausimą „Kas naujo?“ neskatins tęsti pokalbio. Nuo šiol į šį klausimą žiūrėk kaip į galimybę pasakyti ką nors teigiama apie savo gyvenimą: „Planuoju kelionę į Kubą / Paryžių / artimiausią kurortą. Negaliu sulaukti!“


4. Bet tik tarp mūsų...

Gal taip mėgini palaikyti pokalbį, tačiau noras apkalbinėti bendrus pažįstamus gali sukelti vaikinui abejonių dėl tavo lojalumo. Jei jau kalbi apie kitus, kalbėk gerai ir tai, ką drąsiai pasakytum jiems ir į akis.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis