Koks sekso partnerių skaičius, vyrų nuomone, yra „idealus“ moterims

„O su keliais tu miegojai iki manęs?“ Nepatogus, labai asmeniškas ir nejaukus klausimas, anksčiau ar vėliau iškylantis kone visuose santykiuose. „The Journal of Sex Research“ apklausos duomenimis, dažnas iš mūsų partnerių patrauklumą matuoja pagal tai, kiek seksualinių partnerių jie yra turėję anksčiau.

Rezultatai

Štai kokius rezultatus pamatė tyrėjai, išnagrinėję gautus atsakymus: renkantis su kuo užmegzti santykius, dauguma dalyvių pasirinko partnerius, anksčiau jau turėjusius lytinių santykių, o ne tuos, kurie intymios patirties neturi visai. Tačiau buvusių seksualinių partnerių skaičiui pasiekus tam tikrą ribą, dalyvių entuziazmas susidėti su tuo žmogumi ženkliai sumažėjo. Kalbant apie trumpalaikius santykius, vyrai buvo atlaidesni seksualinių partnerių skaičiaus atžvilgiu negu moterys, tačiau skirtumas nebuvo labai didelis. Ilgalaikių santykių atveju, tiek vyrai, tiek moterys išreiškė vienodas abejones dėl noro draugauti su žmogumi, turėjusiu audringą seksualinę praeitį.

Tačiau...

Tie apklausos dalyviai, kurie turėjo didesnį seksualinių partnerių skaičių, buvo tolerantiškesni būsimiems partneriams, taip pat turėjusiems panašų praeities „nuotykių“ bagažą. Vis tik priešingai vyraujančiai nuomonei, esą vyrų „lakstymas“ yra labiau toleruojamas negu moterų, abiejų lyčių atstovai išreiškė vienodą nepasitenkinimą tų partnerių atžvilgiu, kurių seksualinių žygdarbių sąrašas itin ilgas.

Ar egzistuoja „magiškasis“ skaičius?

Nors stebuklingasis skaičius kiekvienu atveju yra individualus, „The Journal of Sex Research“ duomenimis, moteris baugina vyrai, turėję daugiau negu 6 seksualines partneres, o vyrus gąsdina daugiau negu 11 partnerių turėjusios moterys. Nors šios apklausos duomenys patvirtina vis dar egzistuojančius dvigubus standartus šiuolaikinėje visuomenėje, taikomus vyrams ir moterims, kita apklausa atskleidė prieštaringus rezultatus.

„Superdrug's Online Doctor“ atlikto tyrimo duomenimis, moterys, turėjusios 14 ar daugiau seksualinių partnerių vyrų akimis žiūrint buvo „pernelyg pasileidusios“, o moteris atgrasė vyrai, turėję 15 partnerių. Moterų nuomone, idealus, per visą gyvenimą turėtų partnerių skaičius yra 7.5, o vyrams atrodo, kad jis turėtų būti šiek tiek didesnis negu 7.6. Apklausos duomenimis, vidutinis moterų turėtų partnerių skaičius yra 7, o vyrų – 8.8.

Pasakoti ar ne?

Tik 31.2% moterų ir 33.8% vyrų prisipažino atskleidžiantys savo seksualinę praeitį naujiems partneriams per pirmąjį jų pažinties mėnesį. Didžioji dauguma apklaustųjų buvo įsitikinę, kad prieš atskleidžiant šią intymaus pobūdžio informaciją, verta palaukti nuo vieno iki keturių mėnesių. Su tokia nuomone vieningai sutiko abiejų lyčių respondentai – 36.3% moterų ir 35.3% vyrų. Galiausiai, 3.8% moterų ir 2.8% vyrų būtų linkę palaukti bent metus, kol ryžtųsi atskleisti savo intymią praeitį, o 10.9% moterų ir 11.3% vyrų šios informacijos nenorėtų atskleisti apskritai.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis