Kodėl nepatiriu tokio orgazmo, apie kurį pasakoja kitos moterys

Jūs klausiate, COSMO atsako!

Man 22 metai. Žinau, kas yra orgazmas ir masturbuodamasi galiu jį patirti, tačiau jis nėra toks stiprus ir intensyvus, kaip apie jį įprastai kalba kitos moterys. Koks turi būti normalus orgazmas? Galbūt aš kažką neteisingai darau?


---


Toks dalykas kaip normalus orgazmas neegzistuoja! Vienos lengviau jį patiria tenkindamos save pačios, kitos – su vyrais. Vienoms didžiausią malonumą teikia klitoriaus stimuliavimas, kitoms papildomai būtinai norisi įsiskverbimo. Šioje srityje nėra jokių normalu ir nenormalu – yra tik asmeninis kiekvienos moters skonis ir poreikiai.


Juk yra moterų, kurios orgazmą gali pajusti kone nuo vėjelio pūstelėjimo. O kitoms sunku pabaigti net ir pusę valandos stimuliuojant save pirštais, vibratoriumi, vandens srove ar bet kokia kita priemone, kuri šauna tau į galvą. Beje, bandyti pasiekti pasitenkinimą naudojant pačias įvairiausias priemones taip pat yra visiškai normalu!


Patiriamo malonumo stiprumas nepriklauso nuo to, kiek kartų pamaigysi magiškus savo kūno taškus. Tai susideda iš daugybės faktorių: ar esi nusiteikusi intymumui, kokia buvo tavo diena, ką manai apie savo kūną, ar žinai savo erogenines zonas ir ar partneris žino, kaip stimuliuoti tave taip, kad tau patiktų.


Nepriklausomai nuo stimuliacijos pobūdžio, orgazmo sukeliami pojūčiai gali būti kosminio stiprumo, vos juntami, o kartais – net ir nemalonūs. Kiekvienai skirtingai.


Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis