Oskarų apdovanojimuose – prabanga ir įspūdingi žvaigždžių įvaizdžiai

Los Andžele išdalinti prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai!

Los Andžele sekmadienio vakarą įvyko 92-oji „Oskarų“ įteikimo ceremonija – išdalinti prestižiniai apdovanojimai už nuopelnus kine. Laimėtojų sąrašą rasi žemiau, o kol kas siūlome pasidairyti, kuo šiam įspūdingam vakarui puošėsi garsiausios pasaulio žvaigždės.


92-ieji Oskarų apdovanojimai
92-ieji Oskarų apdovanojimai
Vida Press


92-ieji Oskarų apdovanojimai
92-ieji Oskarų apdovanojimai
Vida PressGeriausio filmo kategorijoje statulėlę iškovojo juodosios komedijos trileris „Parazitas“ (Parasite), o juostą režisavęs Pietų Korėjos kino režisierius ir scenaristas Bong Joon-ho pripažintas geriausiu režisieriumi. „Parazitas“ geriausio metų filmo kategorijoje varžėsi su aštuoniomis kitomis juostomis, statulėlę taip pat pretendavo gauti „Le Manas'66. Plento karaliai“ (Ford v Ferrari), „Airis“ (The Irishman), „Zuikis Džodžo“ (Jojo Rabbit), „Džokeris“ (Joker), „Mažosios moterys“ (Little Women), „Santuokos istorija“ (Marriage Story), „1917“ ir „Vieną kartą Holivude“ (Once Upon a Time in Hollywood).


Tai pirmas kartas, kai filmas užsienio kalba laimėjo pagrindinį vakaro apdovanojimą. „Parazitas“ taip pat triumfavo geriausio originalaus scenarijaus ir geriausio filmo užsienio kalba kategorijose.


Geriausio aktoriaus apdovanojimas atiteko amerikiečių aktoriui ir prodiuseriui Joaquinui Phoenixui, suvaidinusiam pagrindinį vaidmenį įtempto siužeto trileryje dramoje „Džokeris“. Aktorius jau ketvirtą kartą buvo nominuotas „Oskarui“, bet šis kartas pirmasis, kai aktoriui atiteko apdovanojimas. Dėl statulėlės J. Phoenixas varžėsi su tokiais aktoriais, kaip Antonio Banderasas, Leonardas DiCaprio, Adamas Driveris ir Jonathanas Pryce’as.


Geriausios aktorės vardą pelnė aktorė Renee Zellweger, kuri biografiniame filme „Džudi“ (Judy) atliko amerikiečių aktorės ir dainininkės Judy Garland vaidmenį. Šioje kategorijoje taip pat rungėsi aktorės Cynthia Erivo, Scarlett Johansson, Saoirse Ronan ir Charlize Theron.


Antraplanių aktorių kategorijose geriausiai pasirodžiusiais pripažinti aktorius Bradas Pittas už pasirodymą juostoje „Vieną kartą Holivude“ ir aktorė Laura Dern už vaidmenį filme „Santuokos istorija“.


92-oje „Oskarų“ teikimo ceremonijoje geriausiu dokumentiniu filmu pripažintas filmas „American Factory“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis