Jis planuoja tave mesti: 3 vyrų taktikos tokioje situacijoje

(15)

Jei manai, kad vyrai skiriasi viens, du – labai klysti. Tiesą sakant, dažniausiai jie to net nedaro! Pasistengia viską apsukti taip, kad tu pati susiprotėtum ir pasitrauktum. Kaip? Siūlome paskaityti – gal šie scenarijai tau jau pažįstami. 

1. Jis išbando tave tyla


Iki šiol viskas buvo gerai, o dabar iš niekur nieko – tyla. Kiekvienas tavo bandymas užvesti temą patiria visišką fiasko. Atgalios sulaukti tik neaiškaus mykimo, aiškiai leidžiančio suprasti, kaip jam neįdomu. Kai neapsikentusi tiesiai šviesiai paklausi kas yra?, atsakymas būna tipinis – nieko. Tu, žinoma, nepasiduodi – laikas nuo laiko sugrįžti prie tos pačios temos. O galiausiai išsiskiria jis dėl to, kad tu per daug jį spaudei ir per daug iš jo reikalavai. Tik ar tikrai? Prisimink, nuo ko viskas prasidėjo!


2. Jis paverčia tave isterike


Jis sako, kad tu viską hiperbolizuoji, pernelyg jautriai reaguoji ir dramatizuoji. Šiais žodžiais jis teisina visus savo veiksmus: naktį negrįžo namo, buvo pagautas susirašinėjantis su kita... Kad ir kas nutiktų, jis ne prie ko. Problema yra tavyje! Oi, koks gudrus ėjimas, paliekantis tau tik du kelius: susitaikyti su visais jo klystkeliais ir nutylėti arba reikšti pretenzijas ir būti isterike. Sakytume, yra ir trečias kelias – mesti vyrą, kurio elgesys akivaizdžiai neatitinka tavo santykių supratimo.


3. Jis kaltina tik tave


Štai standartinis scenarijus: geria jis, o kalta esi tu. Kodėl? Nes kaip kitaip jam, tokiam šventam, atlaikyti nesibaigiančias tavo pretenzijas ir spaudimą. Ir dėl neištikimybės galėsi kaltinti tik save: juk čia ne jis to norėjo, tu savo elgesiu jį pastūmėjai! Kalta greičiausiai liksi ir dėl visų kitų, ne tokių reikšmingų gyvenimo smulkmenų. Pažįstama situacija? Tuomet metas krautis savo daiktus, nes su šiuo vyru judviem tikrai ne pakeliui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis