Trečiadienio horoskopas: Vėžiams žadamos gyvenimo permainos, o Mergelėms ir Ožiaragiams šiandien...

Astrologinė prognozė sausio 29-ajai, trečiadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Aivaras, Gilda, Gildas, Girkantas, Nygailas, Nygailė, Nykanta, Nykantas, Žiba, Žibuolė, Žibutė, Valerijonas, Valerijus.


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.16, leidžiasi 16.48. Dienos ilgumas – 08.32.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien nesiimkite atsakingų darbų. Jeigu įmanoma, atsiribokite nuo to, ko vis tiek negalite pakeisti. Gali paaiškėti, kad jūsų fantazijos ne visiškai atitinka tikrovę. Nenumokite ranka į sveikatos sutrikimus, santykių problemas.


JAUTIS. Gali džiuginti naujos pažintys, visuomeninė veikla. Tačiau nesitikėkite iš to didelės naudos ir stabilumo. Nepasiduokite lengvabūdiškoms pagundoms, nes dėl jų galite patirti didelių nemalonumų.


DVYNIAI. Galite patirti nepelnytų nuoskaudų. Galbūt suduš kai kurios jūsų puoselėtos viltys, negausite trokštamo dėmesio, palankumo. Tiesa, vakare bus įmanoma kai ką ištaisyti.


VĖŽYS. Nusimato permainos per asmenį iš toli. Tikėtini pasikeitimai, susiję su jūsų pasaulėjauta, pažiūromis, profesiniais ar studijų planais. Galimi teisiniai rūpesčiai. Venkite tarpininkauti, per daug žadėti, ginčytis.


LIŪTAS. Galite negauti to, ką vylėtės jau beveik turį savo rankose. Nepalanku lįsti į skolas, nesaikingai išlaidauti. Kantriai dirbkite savo darbus ir stenkitės išlikti ramūs. Būkite atidesni mylimiems žmonėms, draugams.


MERGELĖ. Dalykinis susitikimas, pokalbis gali jus labai suintriguoti, bet vėliau nuvilti. Santykiai su aplinkiniais bus neharmoningi. Stigs tarpusavio pasitikėjimo, geranoriškumo. Venkite aiškintis meilės ir finansinius santykius.


SVARSTYKLĖS. Rytas bus produktyvus profesine prasme, tačiau popiet nemalonumų gali sukelti konkurentai. Regis, ir gyvenimo partneris gali atskleisti savo tamsiąją pusę.


SKORPIONAS. Vargu ar pavyks viską padaryti taip, kaip norite ir tikitės. Daug kas priklausys nuo aplinkybių ir kitų žmonių. Jeigu sau leisite per daug malonumų, žalingų pagundų, popiet gali pasireikšti sveikatos sutrikimas.


ŠAULYS. Šiandien pasistenkite nepriekaištingai atlikti darbus, nes bus lengva prarasti galimas perspektyvas. Taip pat lengva sugadinti santykius su žmogumi, kuris yra jums reikalingas.


OŽIARAGIS. Šiandien kiekviena pareiga, darbas jus išsunks taip, kad norėsis viską užmiršti. Daug dėmesio reikalaus pažįstami žmonės, giminaičiai. Tai, ką jie siūlys, vargu ar pasiteisins.


VANDENIS. Daug kam reikės jūsų patarimo, pagalbos. Tačiau dar daugiau sulauksite kritikos, nemalonių pastabų. Galite patirti didelį netikėtumą iš asmens, kuriuo dabar domitės.


ŽUVYS. Ši diena panardins jus į svetimus rūpesčius. Diena nebus bloga, jei susilaikysite nuo išlaidavimo. Kitu atveju, rizikuojate likti tuščiomis kišenėmis ir su pilna galva problemų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis