Antradienio horoskopas: Avinams ši diena gali prislopinti puoselėtas viltis, o Jaučiams ir Vėžiams...

Astrologinė prognozė sausio 28-ajai, antradieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Gedautas, Leonida, Leonidas, Leonidė, Manfredas, Nijolė, Sambangas, Sambartas, Sambartė.


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 08.18, leidžiasi 16.46. Dienos ilgumas – 08.28.

Šiandien – penktoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.


**************


AVINAS. Ši diena gali kiek prislopinti džiaugsmą dėl neseniai puoselėtų vilčių. Galite pasijusti atpirkimo ožiu. Galbūt sužinosite apie kažkieno slaptą nuomonę, patyrimą ir tai jus įskaudins. Saugokitės traumų, ugnies.


JAUTIS. Vienaip ar kitaip spręsis darbo ir bendravimo problemos. Kažkokių vilčių teiks susitikimai su bendraminčiais, senais bičiuliais. Tačiau nepasitenkinimą kels mokesčiai, nekonkrečios uždarbio perspektyvos, pelno dalybos ar pan.


DVYNIAI. Plūksitės su nebaigtais darbais, bet darbų eiga bus lėta, su trikdžiais, klaidomis. Galite sulaukti nemalonios kritikos. Gali iškilti ir sveikatos problema. Pasisaugokite nesąžiningų žmonių.


VĖŽYS. Darbe, moksle nelengvai įvažiuosite į reikiamą tempą. Išsiblaškymas, patiklumas gali įvelti jus į problemas. Visgi galite gauti ženklų, bylojančių apie neblogas naujienas, kurios netrukus priartės.


LIŪTAS. Šiandien ramybės neduos draugai, gerbėjai. Ne visi jų pasiūlymai, patarimai jums bus prie širdies. Bet ir nebūtina su viskuo sutikti ar nenoromis kam nors pataikauti. Būkite savimi. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais.


MERGELĖ. Prieštaringų situacijų kupina diena. Svarbių darbų nesiimkite, nes galite privelti klaidų ir viską sugadinti. Veikite apgalvotai, bandykite sumanumu įveikti kitų žmonių priešiškumą, nepalankumą. Saugokitės apgaulių.


SVARSTYKLĖS. Šiandien jums rūpės naujos verslo sutartys, darbiniai užsakymai. Galimi nesusipratimai, klaidos. Kažkoks įvykis gali priversti pajusti vidines ir išorines kliūtis, apie kurias anksčiau beveik nenutuokėte.


SKORPIONAS. Jeigu įsivėlėte į avantiūrą tikėdamiesi lengvo uždarbio ar populiarumo, meilės, veikiausiai sulauksite tik pažadų, iliuzijų, o ne tikrų dalykų. Tai, kas pažadėta jums, gali atitekti kažkam kitam.


ŠAULYS. Šiandien jums norėsis pabėgti nuo varginančių pareigų, atsakomybės. Sumažės pasitikėjimo aplinkiniais. Gali užklupti ir nenumatytos asmeninės bėdos. Saugokitės vagių, pasirūpinkite namų saugumu.


OŽIARAGIS. Diena bus kupina darbų, rūpesčių, atsakomybės. Darbų, pokalbių rezultatai tikriausiai nedžiugins. Galite išgirsti nerimą keliančių naujienų, gandų. Raskite laiko sveikatai naudingoms procedūroms.


VANDENIS. Šiandien materialinės naudos neturėsite, greičiau – atvirkščiai, tačiau nederėtų numoti ranka į reikalus, kuriuos galima pataisyti. Neskubėkite su didelėmis išlaidomis ir saugokite daiktus, kuriuos galima pamesti.


ŽUVYS. Situacija ir aplinkiniai vers aklai priimti sprendimus arba su jais sutikti, nors jūs turėsite didelių abejonių. Numoję į jas ranka galite sau pakenkti. Išsiaiškinkite iki galo rūpimą klausimą, net jei tai kitiems nepatinka.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis