3 kvailiausi dalykai, kuriuos vyrai sako vengdami santykių su tavimi

Yra vyrų, kurie įsigudrina patogiai įsitaisyti šiltoje vietelėje – susitikinėti susitikinėja, bet santykiais to nevadina. O kam įsipareigoti, jei galima to nedaryti ir vis tiek viską turėti?

Išgirdusi šias 3 frazes nebūk naivi – tai tik kvaili pasiteisinimai, kuriais jis išsisukinėja.


1. Dabar ne pats tinkamiausias laikas


Retkarčiais jis tau parašo, pakviečia susitikti. Dažniausiai viskas baigiasi lovoje. O tuomet tyla – kelioms dienoms, o gal savaitėms. Priklausomai nuo to, kiek veiklos be tavęs jis turi. Žinok, dabar tikrai netinkamas laikas – mykia jis išgirdęs tavo užuominas apie judviejų santykius. Juk tu ir pati supranti kam ir kodėl esi jam reikalinga. Jei ir toliau leisiesi taip išnaudojama, apie normalius santykius galėsi tik pasvajoti.


2. Aš nenoriu prarasti to, kas tarp mūsų yra


Graudu, nors imk ir apsiverk! Iš juoko, žinoma. Pirmas variantas: jis profesionalus makaronų kabintojas, banaliomis frazėmis bandantis suvirpinti jautriausias tavo stygas. Antras variantas: jis nuoširdžiai tiki, kad santykiai – visų blogybių epicentras. Kuris variantas blogesnis, sunku pasakyti. Mums jie abu nepriimtini.


3. Aš bijau tave įskaudinti


Nei jis bijo, nei ką. Tiesiog žino, kad būtent taip ir pasielgs, nes tu jam nesi pirmoje vietoje. Nes jeigu bus galimybė pasirinkti, jis rinksis ne tave. Vienas karmos taškas iš mūsų pusės už tai, kad bent dalį tiesios šiuose trijuose žodžiuose vis tik pasakė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis