5 situacijos, kada geriau jam NErašyti

(1)

Tikriausiai ir tu žinai tą jausmą, kai išgėrusi taurę kitą vyno nesusilaikei ir prirašei to, ko šiaip jau gal ir nerašytum. Arba kai situacija išslydo iš rankų dėl vieno nelemto, ne laiku ir ne vietoje išsiųsto SMS`o. 

Kada jam NErašyti? Štai kelios situacijos, kurias mums pasufleravo patys vyrai. Gal verta įsiklausyti, m?


1. Kai tau reikia rimtai pasikalbėti. Žinoma, kalbėtis akis į akį ne visuomet drąsu, tačiau rimti klausimai žinutėmis nesprendžiami. Tu nematai žmogaus akių, jo gestų, nejauti iš jo sklindančių emocijų. Jei reikia rimtai pasikalbėti, būtent tą ir turėtum daryti – kalbėti.


2. Kai esi padauginusi alkoholio. Auksinė taisyklė: jei kokteilis rankoje, telefonas kuo giliau kišenėje. O dar geriau – išvis išjungtas. Nes visi blogiausi sprendimai, kuriuos gali priimti, priimami išgėrus. Ryte atsikėlus laiko atgal neatsuksi, o tikriausiai labai norėsis.


3. Kai tu tiesiog neturi ką veikti. Pasakysime tau atvirai: susirašinėjimais apie nieką nė vieno vyro nesužavėsi. Žinutes iš serijos Labas, ką veiki? rašinėja paauglės, o ne subrendusios moterys. Jei nuobodulys kaip reikiant tave prispaudė, tiesiog pasiūlyk jam ką nors įdomaus kartu nuveikti.


4. Kada esi įpykusi. Spręsti konfliktus susirašinėjimais – prasta idėja. Jis ne taip interpretuos tavo žodžius, tu ne taip interpretuosi jo toną... Galiausiai vietoj to, kad išsiaiškintumėte, atsiras dar dešimt priežasčių susipykti. O ir prikibti prie parašyto teksto kur kas lengviau, nei prie garsiai ištartų žodžių, juk pastarųjų tikrai neanalizuosi taip akylai, kaip gautos SMS žinutės, kurią tikriausiai skaitai jau šimtąjį kartą.


5. Kada jam jau rašei, bet atsakymo nesulaukei. Jeigu jis tau neatrašo, vadinasi tam yra priežastis: jis arba užsiėmęs, arba nenori atrašyti. Abiem atvejais neverta įkyriai lįsti į akis. Jeigu jis užsiėmęs, anksčiau ar vėliau sulauksi jo žinutės ir greičiausiai su atsiprašymu, kad taip ilgai tau nieko neatrašė. Jeigu buvai tiesiog praignoruota, metas pasidaryti teisingas išvadas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis