Bradas Pittas ir Jennifer Aniston pakurstė kalbas apie galimą jų romaną

Ak...

Brado Pitto ir Jennifer Aniston gerbėjai tikriausiai su nekantrumu laukia kiekvieno svarbesnio renginio, kuriame galėtų išvysti buvusius sutuoktinius kartu. Prieš savaitę po 15 metų pertraukos juodu matėme ant to paties „Auksinių gaublių“ raudonojo kilimo. Ir visai nesvarbu, kad žengė jie atskirai – visiems gerbėjams tai buvo didelis įvykis! Pats Bradas, atsiimdamas apdovanojimą, subtiliai pajuokavo apie netylančias kalbas dėl jo ir Jennifer santykių (neskaitei? Spausk čia!)


Kalbas apie atsinaujinusius santykius pakurstė ir paparacių darytos nuotraukos, kuriose užfiksuota, kaip Bradas ir Jennifer po renginio linksminasi tame pačiame privačiame vakarėlyje.


Prieš keletą dienų gerbėjai ir vėl turėjo galimybę pamatyti buvusius sutuoktinius kartu. Šį kartą SAG apdovanojimuose Bradas Pittas ir Jennifer Aniston neslėpė draugiškų jausmų vienas kitam – fotografų akivaizdoje apsikabino ir akivaizdžiai džiaugėsi vienas kito draugija. Bet tik pažiūrėk, kaip neatitraukdamas akių Bradas Pittas stebi Jennifer padėkos kalbą ant scenos...Tikriausiai akivaizdu, kad ir mes neabejingi šiai porai...Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis