Ne pati maloniausia persona: kodėl Madona, Cyrus ir kitos žvaigždės negali pakęsti Mariah Carey

Žvaigždė tikrąja ta žodžio prasme

Mariah Carey talentą pripažįsta visi, tačiau toli gražu ne kiekvienam ji prie širdies...


Jenny McCarthy


Jenny McCarthy
Jenny McCarthy
Vida Press


Po nelabai vykusio koncerto Niujorke, Mariah Carey užsipuolė prodiuserių kompaniją. Jos kolegė Jenny McCartney tą kartą neišlaikė ir nepagailėjo viešos kritikos žvaigždei: „Jie daro šį šou jau 45 metus! Mariah nepatikrino garso ir elgėsi iššaukiančiai. Koncertuoti tokioje aikštėje gyvai labai sudėtinga, todėl visada reikia patikrinti garso kokybę. Be to, tokiam pasirodymui ji pasirinko labai sudėtingas dainas. Jos balso beveik nesigirdėjo ir dėl to negalima visos kaltės suversti ausinėms“. Anot Jenny, Mariah peržengė visas ribas ir parodė tikrąjį savo veidą.


Nicki Minaj


Nicki Minaj
Nicki Minaj
Vida Press


Dainininkės jau seniai neslepia anti simpatijų viena kitai. Prieš 2013 metų 12-ą „American Idol“ šou sezoną kamera užfiksavo tarpusavyje aršiai konfliktuojančias teisėjas. Nicki pasakė: „Aš jai pareiškiau, jog nesitaikstysiu su jos sužvaigždėjimu... Aš nesėdėsiu ir neklausysiu jos ištisinių kaltinimų... Tegu tik dar nors žodelį pasako mano adresu!“

Dainininkės konkuravo viso sezono metu. Vėliau abi gailėjosi, kad sutiko teisėjauti tame pačiame sezone.


Jennifer Lopez


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Po garsiosios Carey frazės, kad ji net neįsivaizduoja, kas yra Jay Lo, ši dvejus metus buvo atsitvėrusi tylos siena, kol galiausiai pareiškė: „Mes nebuvome susitikę ir iš tiesų nesame pažįstamos... Aš norėčiau susitikti ir užmegzti draugystę. Manau, ji labai talentinga“. Dar po dvejų metų Mariah prisipažino dabar jau žinanti Jennifer, nes buvo sutikusi ją mažiausiai tris kartus.


Christina Aguilera


Christina Aguilera
Christina Aguilera
Vida Press


2006 metais alkoholio padauginusi Mariah nepagailėjo nemalonių žodžių kolegei Christinai Aguilerai. Po visko Mariah Carey pareiškė, kad dėl konflikto kalta pati Aquilera, kuri vakarėlyje apsireiškė be kvietimo ir keistai elgėsi.


Miley Cyrus


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


2016 metų spalį Miley Cyrus pareiškė: „Niekada nebuvau jos fane, ji per daug geros nuomonės apie save. Taip, tai yra jos įvaizdžio dalis. Tai ką darau aš, tai – ne apie mane. Aš pasakoju istoriją, mano kūryba – apie tuos, kurie supranta, ką aš kalbu“. Po metų Mariah apie Miley pasakė tik tiek: „Atrodo, kartą prasilenkėm tualete“.


Madonna


Madonna
Madonna
Vida Press


90-aisiais Madonna sakė, kad Carey nepakankamai ryški ir ji greičiau nusižudytų, nei taptų panaši į Mariah. Šioji į tai atrėžė: „Didelio dėmesio Madonai aš neskiriu dar nuo mokyklos laikų. Sako, ji buvo labai populiari, bet aš apie tai nieko negirdėjau“. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis