Kodėl po idealaus pirmo pasimatymo jis taip ir nepaskambino

Jūs klausiate, COSMO atsako

Susipažinome internetu, bendravome porą savaičių ir galiausiai susitikome gyvai. Viskas praėjo tiesiog idealiai – bent jau man taip atrodė. Turėjome apie ką kalbėtis, nesijautė jokios įtampos. Mūsų pasimatymas vyko penktadienio vakarą, tad kartu ėjome per skirtingus barus ir tiesiog linksminomės. Pakviečiau jį pas save į namus, pasimylėjome.


Kitą dieną tikėjausi sulaukti jo kvietimo susitikti dar kartą, bet jis net neparašė. Praėjo jau savaitė, o iš jo jokių žinių. Pati rašyti nenoriu... O gal reikėtų? Nesuprantu, kodėl jis man nebepaskambino?


Greičiausiai todėl, kad jis jau gavo tai, ko ir norėjo, – sekso. Matyt, jis tiesiog mergišius, kuris viską padarytų, visko prišnekėtų, kad tik įsitemptų merginą į lovą. Dar gali būti, kad per jūsų pasimatymą jam emocijos apsuko galvą, o vėliau jis atsitokėjo ir suprato, kad jokių santykių iš tiesų jis nenori. Gal jis iš viso sutiko kitą - taip jau būna, kad tuo pačiu metu vyrai internetu mezga pažintis ne su viena mergina. Gal buvo girtas. Gal pateko į avariją arba jį pagrobė ateiviai.


Kol pati jam neparašysi, teisybės nesužinosi. Ar verta rašyti? Priklauso nuo to, kaip stipriai nori jį vėl pamatyti. Jeigu pati dvejoji ir nesiryžti, galbūt ne taip labai tau jo ir reikia? Nustok nervintis dėl to, kas iš tiesų neturi jokios prasmės. Jis gyvena toliau. Tu turėtum daryti tą patį


Bet... jeigu vieną gražią dieną jis lyg niekur nieko ir vėl panorės su tavimi susitikti, nebūk naivi avelė. Tiesiai šviesiai pasakyk, kad jo dingimo nesupratai ir nesi tikra ar jums pakeliui. Geriau iš karto parodyti savo poziciją ir nustatyti ribas, kad nevirstum vien tik jo įgeidžius tenkinančia mergina – ta, kuri reikalinga tik tada, kai aplink nėra kitų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis