3 gudrybės, jei lytinių santykių su vyru metu nepasieki orgazmo

Kaip paprasta vyrams – vos kelios minutės ir jie jau dūsauja palaimos apimta. O moterims... Laimingos tos, kurioms viskas pavyksta taip pat paprastai. Vis dėlto daugumai pasiekti orgazmą lytinių santykių metu yra savotiškas iššūkis, reikalaujantis laiko, praktikos ir kartais – šiokių tokių papildomų pastangų.  

COSMO dalinasi su tavimi 3 seksologų mums atskleistomis gudrybėmis, kurios tikrai padidins tikimybę pagaliau patirti didįjį O!


Poza tavo orgazmui


Dauguma moterų kur kas lengviau patiria klitorinį, o ne vaginalinį orgazmą. Deja, tipinės pozos šiam orgazmo tipui nėra itin pritaikytos – jei nori kaip reikiant susijaudinti, tenka papildomai stimuliuoti save ranka.


Todėl siūlome tau išbandyti C.A.T. pozą! Coital alignment technique – tai savotiška misionieriaus variacija, kurios metu vyras atsigula ant tavęs ir slenkasi aukštyn, kol jo pečiai atsiduria aukščiau tavųjų pečių, o penis, pasiekęs erekcijos būseną, pakrypsta žemyn, trindamasis į klitorį. Būdamas tokios pozos, vyras juda ne pirmyn atgal, kaip įprasta, o aukštyn žemyn moters kūnu, t. y. beveik trinasi jai į gaktikaulį ir taip stimuliuoja klitorį. Kad būtų aiškiau, kaip visa tai atrodo, internete paieškok informacijos pagal raktažodį Coital alignment technique. Seksologai tikina, kad C.A.T. poza tikimybę pasiekti orgazmą padidina net 70 proc.!


Laikas, kurio tau reikia


Seksologai teigia, kad viena dažniausių moteriško orgazmo nebuvimo priežasčių – sau pačiai daromas spaudimas. Pamiršk filmų mums peršamus melus apie romantišką baigimą vienu metu ir nuo menkiausio prisilietimo aimanuojančias moteris. Realybėje viskas vyksta kitaip!


Ar žinojai, kad standartiškai orgazmą moteris pasiekia maždaug per 20 minučių, kai tuo tarpu vyrams prireikia vos 4? Tad su mylimuoju iš karto sutarkite, kad šį kartą visą dėmesį sutelksite ne į jo, o į tavo pasitenkinimą. Glamonės pirštais, liežuviu, žaidimai su tavo kūnu... Papildomai naudokite lubrikantą, išbandykite skirtingus žaisliukus. Nebijok savo vaikinui aiškiai parodyti, koks ritmas ir intensyvumas tau labiausiai patinka.Turi išmokti visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis būtent tos akimirkos pojūčiais, negalvodama apie tai, kada gi tas orgazmas ateis.


Kvėpavimo technika


Kvėpavimo technika gali padėti tau greičiausiai pasiekti orgazmą ar sustiprinti jo metu patiriamus jausmus. Seksologai išskiria tris itin veiksmingas kvėpavimo technikas, kurias gali pabandyti:


  • Giliai įkvėpk per nosį ar burną, o tada įsivaizduok, kad iškvepi per savo intymiuosius organus. Skamba labai keistai, bet, ekspertų tikinimu, veikia.
  • Greitai, trumpai, ritmingai kvėptelėk. Tyrimų duomenimis, toks kvėpavimas gali sustiprinti malonius potyrius.
  • Tuo metu, kai pajusi, kad tuoj tuoj užplūs maloniausioji banga, kelioms sekundėms sulaikyk kvėpavimą. Tai sukurs fantastiškai malonią įtampą prieš didįjį momentą.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis