Įžymybių biografas: Angelinos santykiai su broliu buvo per daug artimi

Jau visai netrukus dienos šviesą išvys garsaus įžymybių biografo Iano Halperino pasakojimais sukurtas filmas „Broken: The Incredible Story of Brangelina“. Portalui Radar Online biografas atskleidė, kad jo manymu visų Brado Pitto ir Angelinos Jolie problemų priežastimi tapo pernelyg artimi aktorės santykiai su broliu.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
Vida Press

„Bradas ir Angelina pradėjo pyktis gerokai anksčiau iki oficialaus pranešimo apie skyrybas, o visko priežastimi buvo artimi jos santykiai su vyresniu broliu Jamesu Havenu. Angelina norėjo, kad Jamesas persikraustytų gyventi į jų namus, kuriuose gyventų kartu su ja bei Bradu ir padėtų rūpintis visais vaikais. Tačiau Bradas nuolatos pykdavosi su Angelinos broliu ir ne kartą bandė išvyti jį iš namų, o tai, žinoma, įsiutindavo Angeliną“ - kai kurias būsimo filmo detales atskleidė biografas. Anot jo, Angelinos problemos su sutuoktiniu prasidėjo nuo brolio, o galiausiai jos santykiai su broliu pašlijo dėl skyrybų su Bradu - negalėdama susitvarkyti su stresu, visą savo agresiją Angelina išliedavo ant brolio.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
Vida Press

Apie išskirtinius Angelinos Jolie ir jos brolio santykius buvo kalbama ir anksčiau. Prisiminkime 2000 metų Oskarų ceremoniją, kurioje aktorė viešai prisipažino beprotiškai įsimylėjusi brolį ir prieš visus nelabai seseriškai įsisiurbė jam į lūpas. Tuomet kilo tikra kalbų audra, juk žinant Angelinos gyvenimo peripetijas niekas nebūtų labai nustebęs, jeigu iš tiesų meilė nebūtų vien tik platoniška.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
Vida Press

Prabėgus keturiems metams po šios istorijos, Angelinos ir Jameso mamos draugė papasakojo, kas tą kartą iš tiesų įvyko: „Oskarų dieną jiedu kartu praleido ligoninėje, į kurią nuvežė vėžiu sergančią mamą. Tas bučinys tebuvo tikros meilės išraiška, juk tą akimirką jie turėjo tik vienas kitą“. Šis bučinys buvo viešas, tačiau garsiosios poros biografas tikina, kad Angelina ir Jamesas susiglaudę lūpomis buvo pagauti dar bent du kartus. „Ir štai praėjus daugiau nei 10 metų, Jamesas apsigyvena kartu su Angelina ir Bradu. Nenuostabu, kad jam to buvo jau per daug“ - savo nuomonę dėsto garsenybių biografas.

Angelina Jolie ir James Haven
Angelina Jolie ir James Haven
Vida Press

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis