Niekada nesakyk „myliu“, kol nebūsi tikra dėl šių 5 dalykų

Kartais chemija tarp dviejų žmonių būna tokia stipri, kad tikrąja ta žodžio prasme atima protą. Viskas aplinkui tampa nebe taip svarbu. Matai tik jį.

Ar tai ir yra meilė? Atsakyti į šį klausimą galėsi po metų dviejų, kai hormonų audros nustos siautėjusios ir pagaliau atgausi blaivų protą. O kol kas nepulk stačia galva prisiekinėti amžinų jausmų, nes santykių pradžioje meilę ir aistrą galima labai paprastai supainioti.


Kad ir kaip stipriai tave užvaldžiusios emocijos, pabandyk į šiuos santykius pažvelgti iš šalies. Sąžiningai atsakyk sau į 5 klausimus, kurie padės suprasti, ar tai tikrai TAS žmogus.


1. Kas konkrečiai tave prie jo traukia?


Kalbame apie tas savybes, kurios atlieka svarbų vaidmenį ilgalaikėje perspektyvoje. Jei vargiai racionaliai gali paaiškinti juntamą trauką, galbūt tai tėra trumpalaikė chemija, kuri laikui bėgant išblės. Kas judu sies tuomet? Atsakyk į šį klausimą ir tau bus kur kas lengviau susivokti tikruosiuose savo jausmuose.


2. Ar tu tikrai gali jam atsiverti?


Kalbėti apie tai, kas tau svarbu. Būti išklausyta. Sulaukti patarimo. Galų gale, turėti apie ką kalbėtis ir tuo pačiu gerai jaustis dviese tiesiog tylint.


3. Ar tai tas žmogus, į kurį pirmąjį tu kreiptumeisi pagalbos?


Įsivaizduok kelias skirtingas gyvenimiškas situacijas, kuriose tau reikėtų kito žmogaus pagalbos. Pavyzdžiui: 1) viduryje kelio sugedo automobilis 2) turi problemų darbe ir nori pasitarti 3) skubiai reikia pasiskolinti pinigų. Atsakyk pati sau, į kuriuos savo pažįstamus kiekvienu atveju pirmiausia kreiptumeisi. Jeigu tavo išrinktasis nėra pirmasis potencialių pagalbininkų sąraše, verta susimąstyti.


4. Ar dažnai pagalvoji apie tai, kad jis galėtų tave apgaudinėti


Tokios mintys retkarčiais sukasi kiekvieno galvoje, tad klausimas – kaip dažnai jos aplanko tave? Jeigu pesimistiniai santykių scenarijai tavo mintyse atsikartoja nuolatos, turėtum susimąstyti, kas tave verčia abejoti. Galbūt tavo pasąmonė siunčia signalus, į kuriuos nereikėtų numoti ranka.


5. Kas tau trukdo šiuose santykiuose?


Nusiteik, kad viskas, kas santykiuose pradžioje bent kažkiek tave erzina, vėliau erzins gerokai stipriau. Pagalvok ar tikrai galėsi su tuo susitaikyti. Nekalbame apie tokias smulkmenas kaip neišplauti puodeliai – mažų silpnybių turime visi. Kalbame apie kur kas svarbesnius dalykus – vyriškumą, patikimumą, geranoriškumą ir t.t. Nusiteik, kad vienintelis žmogus, kurį santykiuose galėsi pakeisti, būsi tu pati. Tad ar tikrai sugebėsi susitaikyti su tuo, kas tau bado akis jau dabar?

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis