Kodėl vietoj mylėjimosi jis renkasi... tenkinti save pats

O aš? — pirmoji mintis, kuri bent jau daugumai mūsų šautų į galvą suvokus, jog brangiausiasis užsiima seksu ne su tavimi, o su... savimi.

Mes supratingos: žinome, kad masturbacija ir vyrija dažniausia yra du neatsiejami dalykai. Ir seksologai šiuo klausimu vieningi: absoliuti dauguma lytiškai subrendusių vyrų tuo užsiima. Bet ką kalbėti apie žmones, jei ir gamtoje nuo šio reiškinio išsisukti nepavyksta. Tiesa, čia tuo užsiima gyvūnų patinai. Tarkim, elniai šiuo tikslu naudoja ragus, drambliai — straublius, o dygliakiaulės (labiau tiktų dygliaparšai) — leteną.


Bet kartais šis vyrų pomėgis, kaip čia švelniau pasakyti, visiškai išslysta iš rankų. Ne, mes nekalbame apie vienišius, ištikimai draugaujančius su ranka, nes šalia nėra moters. Nekalbame ir apie solo seksą kartą per dieną. Kalbame apie vaikinus, kuriems ši tema lyg ir neturėtų būti aktuali, nes šalia — mylima bei geidžiama moteris. Ir tuos, kurie save pamaloninti geba daugiau nei porą kartų per dieną. Kodėl mums tai rūpi? Nes mes egoistės. Juk dėl tokios aktyvios užklasinės partnerio veiklos galop vis tiek nukenti tu — nebegauni pakankamai dėmesio lovoje (iš kur tas dėmesys, jei jau viską, ko reikia, vaikinas gavo iš savęs?). Bet rimtai: kaip įtikti vyrui, jei nesvarbu, yra moteris ar jos nėra, ranka vis tiek lieka geriausia draugė. Kodėl?


Kas jam mielesnis?


Garsus seksologas Ianas Kerneris, beje, pats vyras, todėl, tikime, žinantis apie tai daugiau nei mes, aiškina, kad yra du pagrindiniai veiksniai, kodėl vis daugiau partneres turinčių vyrų patenka į pačią tikriausią priklausomybę nuo masturbacijos. Ir dar į tokią, kad dėl to pradeda kentėti jų seksualinis gyvenimas. Gali būti rami: nė vienas iš tų veiksnių nėra susijęs su tavimi.


„Pirma, kalčiausias nuobodulys. Daugelis jaunų, sveikų vyrų po darbų tupi namie, jiems nuobodu. Ir, užuot ko nors griebęsi, jie nusprendžia tą laiką praleisti maloniai, t.y. tenkindami save. Antras veiksnys — porno. Tai tapo tokiu lengvai prieinamu dalyku, jog kiekvieną dieną vyrai gali pamatyti vis ką nors nauja, o tai juk jaudina.”


Be abejo, yra ir daugiau priežasčių, kodėl vyrai mielai leidžiasi į solo seksą. Pirma, masturbacija — būdas greitai atsipalaiduoti. Kodėl to negalima padaryti su moterimi? Nes jai reikia glamonių, bučinių, kalbų apie jausmus, švelnių žodžių, atmosferos ir dar velniai žino ko. Trumpiau tariant, įdirbio. O ranka visa tai pasieki be žvakių, rožių ir šampano.

Be to, masturbacija vyro pasąmonėje puikiai sutaria su meile moteriai. Jokios konkurencijos nėra ir būti negali. Meilė lieka meilė, o noras patirti didįjį O — atskiras klausimas. Kitaip tariant, itin sielotis lyg ir nėra dėl ko.


Galime pabūti tolerantiškos net ir tokiems pasiteisinimams. Tik štai bėda: pernelyg dažnai žaisdamas su savimi vyras galiausiai gali nebepasiekti didžiojo O atsidūręs lovoje su mylima moterimi. Dėl elementarių fiziologinių priežasčių: juk ranka suteikia daugiau trinties nei makštis. Įpratus prie dažno intensyvaus jaudinimo, viskas, kas ne taip stipru, nebe taip ir jaudina. Ups.


Kelias atgal


Aišku, jei pastebi, kad pastaruoju metu vaikinas mylėdamasis sunkiai baigia ar iš viso nesugeba to padaryti, neskelbk iš karto verdikto, jog dėl to kalčiausias pomėgis mėgautis erotiniais malonumais vienatvėje. Gal jį kankina visai kitos problemos.


Išsiaiškinti tai galėsi subtiliai užsimindama (taip lyg visai tarp kitko), kad štai neseniai skaitei straipsnį, kur pasakojama, jog piktnaudžiavimas solo seksu kenkia įprastam, t.y. atliekamam su tavimi. Jei vaikinas supratingas, mintį pagaus... Ir šiaip atmink: geriausia motyvacija bent jau sumažinti masturbacijos kiekį esi tu. Tiksliau, tavo neslepiamas noras: tau vaikino negana. Šiuo atveju suveiks ir jo savimeilė — kuris gi nenori patenkinti savo moters.


Galop jei pastebi, kad vaikinas tuo užsiima per dažnai, paklausk savęs, o kada judu pastarąjį kartą mylėjotės. Jei neseniai, koks judviejų seksas? Gal jis tapo rutina? O gal nuobodulys prasiskverbė į kasdienį jūsų gyvenimą?


Atsakiusi į šiuos klausimus sau, pasikalbėk su mylimuoju. Ko jis nori, ko tikisi, kokių pretenzijų tau turi. Pasiruošk kritikai ir ramiai į ją reaguok. Juk kalbėti su partneriu apie tokius intymius dalykus — pagarbos ir pasitikėjimo ženklas. Tik drauge savo intymiam gyvenimui galite suteikti ryškumo.


Bet šiaip būk pakanti, nes realybė tokia: net stabiliais santykiais galintys pasidžiaugti vyrai save malonina dažniau nei nuolatinių partnerių neturinčios moterys.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis