8 lovos klaidos, griaunančios intymius tavo santykius su vyru

Kur dingo tos aistros, kunkuliavusios pirmais judviejų draugystės metais?! Taip, taip... santykiai, tarpe ir seksualinio gyvenimo intensyvumas, laikui bėgant keičiasi. Jauti, kad dabartinė situacija tavęs netenkina? Imkis veiksmų ir nekartok dažniausiai pasitaikančių klaidų!

Jei gyvenate kartu, klaida...


... atidėti seksą vėlesniam laikui, kai nudirbsim darbus


Rytą skubate į darbą, vakare vienas užtrunka kontoroje. Dar tie buities reikalai, nuovargis... O jeigu vaikų yra, iš viso nėra kada... JAV atliktų tyrimų duomenys neguodžia: atlikus visus darbus ir įvykdžius įsipareigojimus partneriams pabūti vienumoje lieka 4 minutės. O paskui skundžiamės, kad mūsų seksualinis gyvenimas įdomus kaip žiovulys. Gal vis dėlto vertėtų bent kokį darbelį atidėti iki rytojaus ir pasimėgauti vienam kitu?


... nurašyti įžangines glamones


Du trys skubūs bučiniai — ir iš karto prie reikalo. Taip, puikiai vienas kitą pažįstate ir žinote, kas tikrai teikia malonumą. Tad, regis, kam gaišti laiką? Bet seksas — ne tik priemonė malonumui patirti. Tai dar ir galimybė pademonstruoti partneriui savo prieraišumą, švelnumą. Geresnio būdo nei glamonės žmonija dar nesugalvojo.


... laikytis griežto seksualinio grafiko


Kai kurie autoriai mėgsta brukti itin dažną ir poroms ypač netinkamą patarimą: užsikasus buities darbais nepamiršti intymaus gyvenimo, sudaryti seksualinio gyvenimo grafiką. Tarkim, skirti meilės žaidimams vieną laisvadienį ir vieną apylaisvį darbo dienos vakarą. Jei vadovausitės tokiu požiūriu, seksas, užuot teikęs malonumą, netrukus taps nuobodžia ir erzinama pareiga. Norit?


... pamiršti bučinius


Kalbame ne apie trumpus pakštelėjimus iš serijos labas atia, o apie ilgus, aistringus bučinius, kurie pirmomis pažinties savaitėmis ar mėnesiais teikia tiek džiaugsmo. Prisiminkite juos ir būtinai kartokite sekso metu. Pajusite: net po kelerių ar keliolikos pažinties metų jie vis dar teikia neapsakomą malonumą.


...palikti įjungtą televizorių


Jei jau kokia nors laida tikrai tokia įdomi, žiūrėkite ją. O mylėkitės tada, kai galėsite susitelkti tik į seksą. Jei taip norisi kokio nors garsinio fono, įsijunkite muziką — tokią, kuri patinka abiem.


... nutraukti veiksmą dėl telefono skambučio


Čia jau kas svarbiau: pokalbis ar seksas. Nes pasirinkus telefoną erotiška nuotaika kaipmat išdulkės. Ir tam, kuris atsiliepė, ir tam, kurį tokiu netinkamu metu atsiliepusysis paliko ant ledo. Mylintis verčiau apskritai telefonus išjungti. Laidinį, beje, taip pat.


... visada laikytis to paties sekso scenarijaus


Penkios minutės — speneliams spaudinėti, trys — sėdmenims maigyti, dar penkios — abipusiam petingui. Visokių žmonių esama, galbūt kam nors iš tiesų to per akis, kad pasiektų didįjį O, bet jei nuolat laikysitės įsikibę tokio pat scenarijaus, netrukus pasijusi lyg atlikdama nuobodžią gamybinę mankštą.


... atsisakyti sekso dėl nemalonumų darbe


Konfliktas su bosu, nuplaukusi premija, bjauri kolegė — nuotaiką gali sugadinti bet kas. Tačiau mylimas žmogus juk dėl to nekaltas! Todėl nereikia išsilieti ant jo, juolab — atsisakyti glamonių. Juk mylintis organizmą užplūsta džiaugsmo hormonai endorfinai. Taigi seksas — vienas puikiausių būdų atsikratyti streso ir greitai sugrąžinti gerą nuotaiką sau bei mylimajam. Beje, šis principas galioja ne tik tavo nesėkmės atveju.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis