Sekmadienio horoskopas: Avinų laukia problemos santykiuose, o Skorpionams ir Jaučiams...

Astrologinė prognozė lapkričio 17-ajai, sekmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Erta, Everardas, Getautas, Getautė, Gilvilė, Klotilda, Kobutas, Kodravas, Kodravė, Koglandas, Koglandė, Nemira, Salė, Salomėja, Viktorija;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.50, leidžiasi 16.16. Dienos ilgumas – 08.26.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Galima šeiminė problema. Neverta nei bėgti iš namų, nei kitų varyti lauk. Pravartu tramdyti emocijas, kad neišprovokuotumėte nereikalingų ginčų, barnių.


JAUTIS. Nerimausite dėl reikalų, susijusių su mokslu, žiniasklaida, kelione arba giminaičiais. Derėtų pasirūpinti namų turto ir automobilio saugumu, ypač jeigu kur nors išvykstate.


DVYNIAI. Trauks namų jaukumas, ramus poilsis komfortiškoje aplinkoje. Noriai bendrausite su šeimos nariais, tačiau galite apsipykti. Gali kilti pagrįstas noras ar būtinybė peržiūrėti šeimos biudžetą.


VĖŽYS. Būsite impulsyvūs, nekontroliuosite žodinės raiškos, viską dramatinsite. Nieko keisto, kad namiškiai susinervins, kils barniai. Taip galima sukelti grandininę reakciją ir apnuodyti sau bei kitiems visą dieną. Suimkite save į rankas.


LIŪTAS. Šiandieną visur patartinas saikas, santūrumas. Keistų įtarimų gali sukelti artimo žmogaus būsena ir elgesys. Venkite alkoholio, triukšmingų susibūrimų. 


MERGELĖ. Mielai leisite laiką su kompanija, pasiduosite gerbėjų vilionėms. Kita vertus, vakare galite susigriebti, kad piniginė gerokai suplonėjo. Galbūt kainuos ir techninių problemų sprendimas.


SVARSTYKLĖS. Šiandieną ramybės nesitikėkite. Būkite atidūs pašnekovams, nekalbėkite vien apie savo rūpesčius. Rimtesnių nemalonumų turbūt išvengsite, jeigu neįsivelsite į konfliktą ir neišprovokuosite kažkieno pavydo.


SKORPIONAS. Nors jūsų ketinimai bus geri, o argumentai tvirti, tačiau nesusipratimai sunkiai išvengiami. Jūsų kalboje jausis ironija, kandumas, todėl kai kurie komentarai pašnekovams bus nepriimtini.


ŠAULYS. Jeigu nekaip jaučiatės, ne numokite ranka, o atidėkite darbus ir pasirūpinkite savimi. Saikingas pabendravimas su draugais, kaimynais gali būti naudingas, nes, prisiklausius svetimų bėdų, savosios nebeatrodys tokios didelės.


OŽIARAGIS. Dienos nesugadinsite, jeigu sugebėsite žvelgti į aplinkinius ir pasaulį geranorišku žvilgsniu, užuot bandę visus pakeisti. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti aplinkiniams dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo.


VANDENIS. Šiandien lengvai galite sau ar kažkam kitam pridaryti rūpesčių Sunkoka bus susitarti dėl bendrų planų su dominamu asmeniu. Pasirūpinkite sveika mityba. Tiktų išsivalyti organizmą. Atsargiai kelyje.


ŽUVYS. Šiandien jūsų draugijos reikės ir saviems, ir svetimiems. Galimas aistringas pasimatymas arba jį planuosite. Regis, piniginė ištuštės labiau, nei planavote. Saugokite nuo pavojų vaikus.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis