Šeštadienio horoskopas tavo Zodiako ženklui

Astrologinė prognozė šeštadieniui, lapkričio 16 d.

Savo vardadienius šiandien švenčia Edmundas, Gerdvilė, Gertrūda, Margarita, Vaišvydas;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.49, leidžiasi 16.17. Dienos ilgumas – 08.28.

Šiandien – penktoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Buities rūpesčius pasidalinkite su šeimos nariais, tuomet greičiau jų atsikratysite. Jeigu planuojate su nuolaida įsigyti namų ūkiui skirtą prekę, tai jums gali pavykti.


JAUTIS. Šiandien jus gali aplankyti žmogus, kupinas naujienų ir įspūdžių. Jums puikiai seksis bendrauti, dėl visko susitarti. Sulauksite komplimentų arba gerų patarimų.


DVYNIAI. Šiandien įmanomas naudingas pokalbis. Jeigu planuojate užsidirbti pinigų iš papildomos veiklos, individualaus verslo, jums turėtų pavykti. O jei tik trokštate ramaus, malonaus, gardaus atsipalaidavimo, tai tikrai įmanoma ir patartina.


VĖŽYS. Šiandien gauta informacija gali padėti sutvarkyti kai kuriuos reikalus ar apsispręsti dėl ateities planų. Nebijokite ginčytis, diskutuoti – tik taip gims tiesa arba gilesnė pažintis.


LIŪTAS. Šiandien neverta kur nors toli vykti, imtis darbų, skubėti. Patinginiaukite, palepinkite save ir šeimos narius. Atsipalaidavus turėtų išsisklaidyti kamavusi įtampa, nerimas.


MERGELĖ. Nuoširdus kitų girdėjimas lems santykių pagerėjimą, šaunų laisvalaikį, o galbūt net padovanos romantikos arba draugystės ryšį. Bet kuriuo atveju jus prisimins senas pažįstamas arba draugas.


SVARSTYKLĖS. Turėsite įdomių planų. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje. Įmanomas viešas pasirodymas arba turiningas pokalbis su neeiliniu žmogumi. Galbūt kažkuo galėsite pasinaudoti siekdami savo tikslų.


SKORPIONAS. Palanku bendrauti su užsieniečiais, įtakingais pažįstamais. Pasistenkite atitrūkti nuo rutinos, nueikite į kokį nors prasmingą renginį. Galite kažkuo sublizgėti viešumoje.


ŠAULYS. Būsite linkę slėptis nuo realių sunkumų, fantazuosite apie stebuklingą praturtėjimą. Vis dėlto gali nutikti šis tas malonaus – galbūt įsigysite trokštamą daiktą, sulauksite dėmesio ženklų iš dominamo asmens.


OŽIARAGIS. Būsite kupini energijos, pasirengę žygiams. Tik derėtų nepamiršti, kad jūsų laisvė baigiasi ten, kur prasideda partnerio ar kitų žmonių. Derėtų būti atidesniems aplinkinių užuominoms, prašymams.


VANDENIS. Nereikės didelių pastangų, kad įgyvendintumėte kai kuriuos realius sumanymus. Galbūt apsilankysite grožio salone, įsigysite dailų drabužį, papuošalą arba užsiimsite aplinkos dizainu.


ŽUVYS. Kuo daugiau laiko praleiskite su tais, kurių draugija jus džiugina. Pravartu pasirūpinti savo įvaizdžiu. Skirkite daugiau dėmesio ir vaikams, augintiniams. Vakaras nuteiks romantiškai. Neatsisakykite pakvietimo į pasimatymą ar renginį.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis