3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis lapkričio mėnesį

(4)

Lapkričio mėnuo ne vieną Zodiako ženklą nukreips pokyčių linkme. Jų tarpe – 3 ženklai, šį mėnesį galintys maudytis sėkmės spinduliuose. 

VĖŽYS


Tavyje prabudusi vidinė energija skatins ieškoti naujų kelių, kitaip pažvelgti į esamą situaciją ir asmeninio gyvenimo perspektyvas. Nenustebk, jei kils noras užverti visas duris į praeitį ir leistis į didįjį gyvenimo nuotykį. Racionalaus proto visai pamesti nederėtų, nes kai kurie sprendimai gali būti skuboti. Tačiau pafantazuoti apie pokyčius tikrai verta, nes tai bus tavo atspirties taškas savęs paieškose.


Jau visai netrukus tavo gyvenime gali atsiverti naujos durys: galbūt viską užgoš naujai prabudę jausmai, o gal sulauksi labai netikėto pasiūlymo keisti gyvenamąją vietą ar vykti į užsienį. Kad ir kaip beprotiškai kai kurie dalykai tau atrodytų, surizikuoti kartais tikrai verta.


ŠAULYS


Tavo gyvenime prasideda visai naujas etapas. Pagaliau turėsi galimybę laisviau atsikvėpti ir pajusti visai kitokį gyvenimo skonį – kur kas įdomesnį, intensyvesnį ir galintį gerokai apsukti tau galvą. Tai idealus metas naujoms pradžioms visose gyvenimo srityse.


Jei iki šiol trypčiojai vietoje, negalėdama paleisti praeities, dabar pats metas atsisakyti visų dvejonių ir pagaliau imtis veiksmų. Sėkmė tave turėtų lydėti visose gyvenimo srityse, tad mažiausia, ką gali padaryti, tai žengti pirmuosius žingsnius savo svajonių link. Puikus metas galvoti apie karjeros pokyčius, kurti naujus projektus ar santykius.


OŽIARAGIS


Tavo Zodiako ženklui prasideda ypatingai palankus metas, kuomet visą savo potencialą gali išnaudoti 100 procentų. Šį mėnesį energiją vertėtų nukreipti karjeros linkme – čia šviečiasi visai neblogos perspektyvos, tik reikia drąsiau parodyti savo pranašumus ir pasiekimus.


Įdomių dalykų gali nutikti ir meilės reikaluose. Iki šiol tave kankinę klausimai turėtų išsispręsti, tik nežinia, kuria linkme. Bet kuriuo atveju pajusi palengvėjimą, tarsi nusimetus ilgai slėgusią naštą. Tikėtinas malonus romantikos gūsis, paskatinsiantis tave labiau atsipalaiduoti ir kitaip pažvelgti į esamą situaciją. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis