Pirmadienio horoskopas: Skorpionus užvaldys jausmai, o Liūtams ir Ožiaragiams šiandien...

Astrologinė prognozė spalio 21-ajai, pirmadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Gilanda, Hilaras, Hilarija, Raitvilas, Raitvilė, Uršė, Uršulė, Uršulina, Vilma.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.57, leidžiasi 18.10. Dienos ilgumas – 10.13.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


**************


AVINAS. Ši diena bus nerami dėl jums rodomo reiklaus dėmesio arba kai kurių neįvykdytų įpareigojimų. Netikėtai galite pasielgti kažkaip neatsakingai, siekdami sau naudos, komforto ar malonumo. Vakare paaiškės, kiek tai pasiteisino.


JAUTIS. Dėl su darbu susijusių problemų viskas atrodys sudėtingiau nei realiai yra. Galbūt gausite laišką ar pranešimą apie numatomą vizitą, pokalbį. Kažkuo nustebins partneris. Dėl to žlugs kai kurios iliuzijos arba kaip tik jų gims.


DVYNIAI. Dieną galite išgirsti patarimų, kaip išplėsti veiklą, praturtėti. Galbūt nuskambės ir nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas. Galite sugadinti savo dalykinį įvaizdį, jeigu mėginsite išsisukti nuo įpareigojimo, atsakomybės.


VĖŽYS. Regis, augantis nerimas neleis jums gerai jaustis. Dideliems darbams dabar išties stokojate energijos. Laimei, nestigs meninio įkvėpimo arba romantiškų akimirkų ir tai glostys sielą.


LIŪTAS. Kažko reikalaudami, siekdami ar viešindami, nepersistenkite, jauskite atsakomybę. Galbūt jums teks bendrauti su žmonėmis, kurie yra tokie keisti, kad sunku susikalbėti. Vakare galite gauti pastabų dėl įvaizdžio ar manierų.


MERGELĖ. Sugebėsite suderinti sunkiai suderinamus dalykus. Galimas pranešimas iš toli ar iš aukštesnės institucijos. Tikriausiai bus mėginimų kažkaip manipuliuoti jumis arba taip elgtis mėginsite jūs patys.


SVARSTYKLĖS. Šiandien kažkas gali jums padėti įsitvirtinti pasirinktoje veiklos sferoje arba surengti svarbų susitikimą. Deja, vakare jus gali išmušti iš vėžių, švelniai tariant, nelabai subtilus jūsų draugo, pažįstamo poelgis ar komentaras.


SKORPIONAS. Jūsų mintys skraidys toli nuo kasdienybės. Galbūt esate įsimylėję arba galvojate apie pašėlusį nuotykį. Turėtų sektis kūrybiniai projektai, veiklos su vaikais.


ŠAULYS. Jums gali prireikti finansinės ar kitokios paramos. Netylėkite, imkitės iniciatyvos, pajudinkite skolininkus ir galimus rėmėjus. Regis, bus lengva nuvilti mylimą žmogų. Tačiau turėtų nudžiuginti pasiūlymas iš toli esančio asmens.


OŽIARAGIS. Tikriausiai teks imtis tarpininkavimo, derėtis. Jūsų asmeninis požiūris gali būti labai produktyvus, tačiau ką nors įrodyti kitiems bus nelengva. Nusimato išlaidos. Vakare nenuobodžiausite – nusimato renginys, pasirodymas arba pasimatymas.


VANDENIS. Dalykiniai rūpesčiai reikalaus nemažai dėmesio, teks imtis konkrečių veiksmų, atsiskaityti už atliktus darbus. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus. Vakare nostalgiškų minčių sukels nerealizuotos meilės peripetijos.


ŽUVYS. Ši diena jums turėtų būti smagi, jeigu tik nekils rūpesčių dėl kai kurių nepatenkintų vaikų poreikių arba finansinių sunkumų. Apskritai, savyje pajusite daug meilės, šilumos, o galbūt ir kūrybinę ugnelę.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis