Antradienio horoskopas: Skorpionai priims lemiamus sprendimus, o Mergelėms ir Jaučiams šiandien...

Astrologinė prognozė spalio 15-ajai, antradieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Domantas, Domantė, Domilas, Leonarda, Leonardas, Tautvilė, Teresė, Terezijus, Terė.


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.45, leidžiasi 18.24. Dienos ilgumas – 10.39.

Šiandien – antroji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Svarstyklių ženkle.


***************


AVINAS. Gera diena tvarkyti reikalus, kurie vienaip ar kitaip susiję su komfortu, nekilnojamuoju turtu, žemėvalda, pinigais. Tiktų sudaryti komercines, nuomos sutartis, įsigyti materialinių vertybių.


JAUTIS. Šiandieną su jumis bus malonu bendrauti. Turbūt pasieksite optimalius rezultatus, nes mokėsite pasitelkti patirtį, pasirodyti patikimi, geranoriški ir sudaryti puikų įspūdį.


DVYNIAI. Pasižymėsite įžvalga, subtiliu požiūriu, atjauta. Jums neblogai seksis abstraktūs ir meniniai dalykai, o praktinės iniciatyvos ir energijos gali pristigti. Nepersitempkite.


VĖŽYS. Daug emocijų patirsite bendraudami su aplinkiniais. Tikriausiai jie aktyviai reikalaus jūsų dėmesio. Galbūt užmegsite naują arba atnaujinsite seną reikšmingą pažintį.


LIŪTAS. Būsite darbingai nusiteikę, tačiau kažkas blaškys jūsų dėmesį, neleis dirbti planingai. Teks įtempti jėgas ir pasitelkti diplomatiją, norint pagerinti savo pozicijas. Kaip bebūtų, turėtumėte daug nuveikti ir darbe, ir namuose.


MERGELĖ. Galite gauti viliojamą pasiūlymą, susijusį su užsieniu ar išvykti į kelionę, įsigyti vertingą pirkinį ir pan. O galbūt jums rūpi kokie nors egzaminai, konkursai? Tuomet galite sulaukti aktualių žinių.


SVARSTYKLĖS. Ši diena bus svarbi tiems iš jūsų, kurie tvarko investicijų, palikimo, draudimo reikalus. Galima finansinė sėkmė per bendras investicijas. Arba kaip tik dabar dėl potencialios sėkmės turėsite kai ką nuveikti.


SKORPIONAS. Aktualus bus partnerystės klausimas. Galbūt ieškosite sąjungininkų, rėmėjų, arba kam nors kelsite bylą, aiškinsitės santykius. Jeigu ilgai negalėjote dėl kažko apsispręsti, šiandien galite išsklaidyti abejones.


ŠAULYS. Regis, šiandien būsite nepakeičiami darbe. Gali pasisekti ir ieškantiems darbo, laukiantiems atlyginimo pakėlimo. Drąsiau imkitės iniciatyvos, jeigu kuriate verslą, siekiate reformų.


OŽIARAGIS. Ši diena veikiausiai nenuliūdins. Jums puikiai seksis bendrauti, ypač su augančia karta. Jūsų patarimai, pamokymai šį kartą bus vertinami ir nepriskirti prie „moralų“.


VANDENIS. Šiandien tiktų kartu su artimaisiais aptarti svarbius visai šeimai planus, paskirstyti bendrą biudžetą, susitvarkyti namus, peržiūrėti garderobą ir pagalvoti, kaip jį be didesnių išlaidų atnaujinti.


ŽUVYS. Diena palanki tarpininkavimui, ryšių mezgimui, reklaminei veiklai, prekybai, kūrybai. Puikiai dirbs ir galva, ir liežuvis. Regis, savo komunikabilumu aplinkiniams darysite gerą įspūdį. Seksis ir meilėje.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis