3 Zodiako ženklai, kuriems labiausiai seksis rugsėjo mėnesį

Rugsėjo mėnesio horoskopas daugumai Zodiako ženklų žada malonias permainas, tačiau šiems trims ženklams seksis ypatingai gerai!

Rugsėjo mėnesio horoskopą visiems 12 Zodiako ženklų gali perskaityti ČIA


VĖŽYS


Vėžio ženklo atstovams pagaliau atėjo gerasis etapas. Seksis kone visose gyvenimo srityse! Darbuose gali tikėtis paaukštinimo ar viliojančio pasiūlymo, paskatinsiančio pagalvoti apie permainas karjeros srityje. Meilėje – oi! – bus visko: nuo intriguojančių naujų pažinčių ir spontaniškų pasimatymų, iki viską nustelbiančių jausmų, kaip reikiant pakutensiančių tavo širdį. Mėgaukis, dabar tavo metas!


SKORPIONAS


Gali atrodyti, kad nebesuspėji suktis kartu su gyvenimo karusele! Atrodys, kad viskas, kas gera, supuolė vienu metu. Naujos perspektyvos atsivers ne tik karjeros, bet ir santykių srityje – nors persiplėšk per pusę, kad pavyktų suspėti ir ten, ir ten. Ramiai, ramiai... Sėkmės paukštė niekur nepabėgs, tad nereikia skubėti. Ieškok balanso, bet truputėlį daugiau dėmesio vis dėlto skirk naujoms karjeros galimybėms.


ŠAULYS


Tavo sėkmės valanda išmušė finansinėje gyvenimo srityje. Panašu, kad kaip tik dabar tinkamiausias metas sulaukti atlygio už visas bemieges naktis ir įdėtas pastangas. Drąsiai rodyk savo gebėjimus, nebijok apie tai garsiai kalbėti: kaip tik dabar tave gali išgirsti reikiami asmenys, galintys tau pasiūlyti kai ką labai įdomaus ir pelningo. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis