Intymios merginų išpažintys: dariau tai, apie ką garsiai gėda prisipažinti

Tik nesakyk, kad tavo gyvenime nebuvo jokių intymių nesusipratimų. NEPATIKĖSIM! Visos mes turime mažyčių paslapčių, apie kurias kartais gėda papasakoti net geriausiai draugei. Ką jau ten draugei, kartais gėda ir pačiai prisiminti... Nesijaudink, mes niekam neišduosime, kad tai tavo istorija, užtai visos kartu pasijuoksime!


O tam, kad būtų šiek tiek drąsiau atvirauti, kelios mūsų skaitytojų išpažintys iš archyvinių failų. Jau tiek įvairiausių intymių istorijų iš merginų esame išgirdusios, kad abejojame, ar dar apskritai turime gėdos jausmą!


„Turėjau bendradarbį, su kuriuo leisdavau sau šiek tiek paflirtuoti. Per vieną darbo vakarėlį kažkaip per daug atsipalaidavau ir pasibučiavom. Kitą rytą sąžinė šiek tiek graužė, mat tas bendradarbis turi žmoną. Vis tik mūsų bendravimas tik dar labiau įsivažiavo. Vieną vakarą Skype sulaukiau jo kvietimo susitikti. Dar galvojau ar tikrai verta, bet... Kvailė, pakviečiau jį pas save į svečius. Praėjus kokioms 15 minučių po jo atvažiavimo pasigirdo durų skambutis, o už durų stovi graži moteris, su tikriausiai 9 mėnesio pilvu. Tikriausiai perskaitė jo Skype žinutes, nes tik iš ten galėjo sužinoti mano adresą. Man buvo taip gėda, kad prisiekiau daugiau niekada gyvenime nesusidėti su svetimais vyrais. O ta moteris buvo verta pagarbos - nekėlė jokių scenų, tiesiog mandagiai pasisveikino su manimi ir paprašė pakviesti jos vyrą. Bendradarbis jau kitą dieną parašė prašymą išeiti iš darbo“ - Rūta.


„Turėjau vieną vaikiną, kuris buvo dar nekaltas ir gana drovus. Sunkiai, sunkiai, bet kažkaip priėjom prie TOS DIENOS. Nusimetėm drabužius, pasiglamonėjom, vaikinas užgulė mane ir pradėjo... Žinojau, kad jis ir taip labai savimi nepasitiki, todėl nedrįsau pasakyti, kad kaišioja man tiesiog tarp šlaunų. Jis nelabai ir suprato, nes sugebėjo pabaigti“ - Dovilė.


„Įsivaizduojat, kokia turi būti gėda, kad tu net susirastum naujus namus? Su tuometiniu draugu (dabar jau vyras) grįžom iš miesto gerokai padauginę. Nuėjome į balkoną parūkyti, o man gimė geniali idėja padaryti jam oralinį, kol jis mėgavosi savo cigarete. Vyras kažkaip dar bandė mane sustabdyti, bet buvau šventai įsitikinusi, kad gi naktis, nieko nesimato, o ir šiaip kaimynai miega. Kažkoks -niolikinis iš kito namo akivaizdžiai nemiegojo, o ir nebuvo taip tamsu, kaip aš įsivaizdavau. Kitą dieną dieną eidama į parduotuvę pro vietinių jauniklių gaują išgirdau kikenimą. Iš pradžių net mintis nekilo, kad visi čia iš manęs juokiasi. Bet kai dar sekančią dieną ta pati gauja pamačiusi mane pradėjo galva imituoti oralinį seksą, viskas pasidarė labai aišku...“ - Balkoninė.


„Tuo metu buvau 17 metų, pačiame savo seksualumo paieškų įkarštyje. Vieną vakarą užsileidau muziką ir pradėjau masturbuotis savo kambaryje. Neišgirdau, kaip tėtis artinasi prie durų, taigi nebespėjau nieko pakeisti. Durys atsidarė, tėčio veidas sustingo ir jis paskubomis pasakęs, kad truputį pasitildyčiau muziką, išėjo. Net nežinau, kuriam iš mūsų buvo nejaukiau, bet gėda man iki šiol“ - Vaida.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis