O jis... normalus? 6 dalykai apie intymius vyrų reikaliukus

Intymiame gyvenime negalioja jokie standartai – nei dydžio, nei pločio, nei ištvermės. Tad jei kiekvieną kartą taip ir knieti palyginti buvusius su dabartiniu, – negaišk savo brangaus laiko. Visi jie skirtingi, su savais pliusais ir minusais.

Penio dydis


Tyrimai rodo, kad Europos vyrų tarpe vidutinis penio ilgis erekcijos metu siekia 13-14 cm. Tik 2% vyrų gali didžiuotis turėdami 20+ cm ilgio draugužius, nors iš to pasididžiavimo naudos ne kažin kiek. Pernelyg ilgas penis moterims sukelia diskomforto jausmą sekso metu. Dar vienas faktas: tik 35% vyrų yra pilnai patenkinti savo penio ilgiu ir forma.


Penio apimtis


Vidutinė penio apimtis erekcijos būsenoje siekia 13-14 cm. Įdomu tai, kad vyrams kur kas dažniau susirūpinimą kelią jų draugužio ilgis, tuo tarpu moterims iš tiesų aktualesnė apimtis. Atsakymas į klausimą kodėl? paprastas: ilgio trūkumus galima užmaskuoti tinkamomis sekso pozomis, tuo tarpu apimties niekaip neapgausi.


Partnerių skaičius


Seksualinių partnerių skaičius – labai individualus dalykas, tačiau vidurkis ir čia egzistuoja. 6 – tiek vidutiniškai moterų per savo gyvenimą turėjęs statistinis vyras. Bet atvirauti tokiomis temomis vyrams nereikėtų: tik 35% moterų norėtų žinoti tiesą apie ankstesnius vyro seksualinius nuotykius. Visos likusios prisipažino, kad tiksliai įvardintas buvusių lovos draugių skaičius galėtų padaryti neigiamą įtaką jų požiūriui į savo antrąją pusę. 


Sekso trukmė


Ne paslaptis, kad moterims laiko reikia daugiau, nei vyrams. Vidutinė sekso trukmė pagal moterų pageidavimus turėtų būti nuo 15 iki 25 minučių, tuo tarpu daugeliui vyrų ištvermės pakanka vos 4 minutėms.


Atsistatymas


Kuo jaunesnis vyras, tuo greičiau jo organizmas atgauna jėgas po sekso. 20-30 metų vyrai antram raundui dažniausiai būna pasiruošę jau po 20 minučių. Vyresniems vyrams laiko prireikia daugiau dėl organizme su amžiumi vis labiau mažėjančio hormono testosterono kiekio.


Mėgstamiausia poza


Nors moterys dažnai galvoja, kad lovoje vyrai mėgsta akrobatiką ir viską, kas nestandartiška, realybėje viskas visai kitaip. Apklausos rodo, kad nestandartinės pozos lieka nuošalyje ir prioritetą vyrai teikia klasikai: pirma vieta – moteris viršuje, antra vieta – tradicinis misionierius, trečia vieta – šuniuko poza. 

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis