Gražuolių rojuje – nemalonumai: Victorias Secret merginos garsiai prakalbo apie tai, kas iš tiesų vyksta

Ir rojuje kartais būna bėdų

Victorias Secret angelų pasaulyje daug permainų. Viena iš jų tikrai džiuginanti – pirmą kartą istorijoje kompanijos veidu tapo lytį pakeitęs modelis, 22 metų brazilė Valentina Sampaio. Anksčiau Victorias Secret kompanija sulaukdavo nemažai kritikos dėl griežtų atrankos taisyklių, tačiau tuometinis rinkodaros vadovas Edwardas Razekas nusileisti neketino: jokių plius dydžio ar lytį pakeitusių modelių.


Valentina Sampaio
Valentina Sampaio
Vida Press


Ir štai išaušo ta diena, kai kompanija ryžosi keisti savo strategiją, neatsižvelgdama į savo požiūrio neslepiančio Razeko nuomonę. Pastarasis, beje, po paskelbtos žinios apie kompanijos bendradarbiavimą su Valentina, išėjo iš darbo.


„Victoria Secret“ šou
„Victoria Secret“ šou
Vida Press


Tačiau tuo pokyčiai angelų pasaulyje neapsiribojo. Po marketingo vadovo išėjimo, susitelkusios Victorias Secret merginos pasirašė bendrą peticiją, kurioje reikalauja peržiūrėti įmonės politiką ir teisiškai apginti kompanijoje dirbančius modelius. Peticiją pasirašė daugiau nei 100 modelių, kurių tarpe tokie žinomi vardai kaip Doutzen Kroes, Christy Turlington, Carolyn Murphy. Victoria`s Secret modeliai teigia, kad kompanijoje būtini pokyčiai, nes čia dirbančios merginos nuolatos susiduria su seksualiniu priekabiavimu iš kitų kompanijos darbuotojų pusės. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis