Antradienio horoskopas: Vėžių laukia jausmų kupina diena, o Žuvims ir Svarstyklėms šiandien...

Astrologinė prognozė rugpjūčio 6-ajai, antradieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Bilvina, Bilvinas, Bilvinė, Bylotė, Daiva, Josbutas, Josbutė, Josgailas, Josgailė. Karolina, Vaidutis.


************

Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 05.35, leidžiasi 21.13. Dienos ilgumas - 15.38.

Šiandien - paskutinė Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Liūto ženkle.


**************


AVINAS. Šiandien gautus pasiūlymus verta priimti, jei tam neprieštaraus partneriai, artimieji. Turėtų išsispręsti teisinis klausimas arba kaip tik dabar imsitės jį gvildenti. Jausite didelį priešingos lyties dėmesį. Galite patirti žavius gundymus.


JAUTIS. Šiandien aplinkiniams galite pasirodyti tikri darbštuoliai. Galbūt imsitės kokių nors reformų, ūkio darbų, diegsite naują įrangą ar kt. Aktualūs gali būti sveikatos pasitikrinimo bei gydymosi ar grožio atstatymo klausimai.


DVYNIAI. Jūsų žavesys auga ne dienomis, o valandomis, o tuo pačiu didėja ir galimybės daryti įtaką kitiems, įkūnyti planus. Gera diena kūrybinei veiklai, romantiškam laisvalaikiui, meilės pasimatymui, pramogavimui su draugais.


VĖŽYS. Tikriausiai užplūs keistos nuotaikos ir nuojautos. Ilgėsitės to, kas praeityje buvo gera, artima, miela. Regis, domėsitės mistika, svetimomis paslaptimis. Galimas meilės nuotykis arba apie tai galvosite, puoselėsite romantiškas viltis.


LIŪTAS. Gana sėkminga ir jausminga diena. Mintys suksis apie meilę, pramogas. Galimas kūrybinis įkvėpimas, kurį verta realizuoti. Kažkokia informacija tiesiogiai ar netiesiogiai pasitarnaus jums arba per jus kitiems žmonėms.


MERGELĖ. Tinkama diena tvarkyti komercinius, tiekimo, nuosavybės, statybų reikalus. Galbūt pavyks susitarti dėl pelningo užsakymo, su nuolaida įsigyti norimą prekę, arba apskritai atsiras galimybė užsitikrinti materialinį, finansinį stabilumą.


SVARSTYKLĖS. Būsite labai jautrūs, emocingi. Negailėkite komplimentų, šypsenų, tuomet ir patys dažniau būsite giriami bei labiau vertinami. Galimos įdomios naujienos, nuostabios pažintys ir meilės vilionės.


SKORPIONAS. Tikėtina nauda iš labdaros, medicinos, farmacijos, psichologijos, parapsichologijos arba grožio prekių ir paslaugų. Turbūt sulauksite kokybiškos pagalbos, jei gydotės. Galbūt pasiseks reikalas, susijęs su nuoma, pirkimais-pardavimais.


ŠAULYS. Šiandien būsite nusiteikę bendrauti, viskuo domėtis. Gali atsinaujinti sena pažintis, draugystė. Naudingi gali būti ir nauji pažįstami. Vakare rinkitės ramesnius užsiėmimus, venkite šurmulio.


OŽIARAGIS. Gali būti, kad išsisklaidys kai kurios abejonės, taps gana aišku, kokios perspektyvos jūsų laukia ir kas jus supa. Kai kurie verslininkai šiandien gali užčiuopti „aukso gyslą“ arba susitarti dėl paskolos, paramos, slapto protegavimo ar kt.


VANDENIS. Nusimato intriguojamos naujienos, nekasdieniški įvykiai. Galbūt su kažkuo dalinsitės kelionių ar kitais svarbiais įspūdžiais. Partnerio atsiskleidimas arba specialisto konsultacija gali atverti jums akis, jei skendote abejonėse, iliuzijose.


ŽUVYS. Šiandien, norite ar nenorite, teks vykdyti finansinius įsipareigojimus, mokėti mokesčius, atiduoti skolas. Rūpės finansų politika, įvairios naujovės. Palanku pirkti, investuoti, parduoti.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis