Visi jos ex`ai: su kokiais vyrais anksčiau susitikinėjo Kim Kardashian

Štai jie – visi Kim mylimieji!

Damon Thomas (2000 - 2004)


Damon Thomas
Damon Thomas
Vida Press


Tuomet, kai Kim ištekėjo už muzikos prodiuserio Damono Thomaso, Kardashian vardas tikrai nebuvo linksniuojamas kiekviename žingsnyje. Tiesą sakant, ir pati Kim tikriausiai net nenutuokė, kokia pasaulinio lygio žvaigžde kažkada ateityje taps. Vestuvės įvyko Las Vegase, tačiau santuoka nebuvo laiminga – 2004 metais pora išsiskyrė.Ray J (2003 - 2006)


Ray J
Ray J
Vida Press


Oh... garsusis sekso skandalas, išgarsinęs Kim Kardashian (ir jos mylimąjį) visame pasaulyje! Kim pažintis su Ray J įvyko jo sesers dėka – Kim dirbo jos stiliste. Kartu pora praleido 3 metus, o tuomet pasuko skirtingais keliais.Nick Lachey (2006)


Nick Lachey
Nick Lachey
Vida Press


Draugystė su žinomu aktoriumi ir dainininku Nicku Lachey tetruko kelis mėnesius, po to, kai Nickas išsiskyrė su savo ilgamete mylimąja. Kalbama, kad visas šis romanas buvo ne kas kita, o Kim bandymas ryškiau suspindėti viešumoje. Juk apie Nicką tuo metu rašė visa spauda!Nick Cannon (2006 - 2007)


Nick Cannon
Nick Cannon
Vida Press


Kaip tik tuo metu, kai Kim susitikinėjo su Nicku Cannonu, į viešumą išlindo žinia apie sekso video su Kim buvusiuoju Ray J. Anot Nicko, jiedu išsiskyrė dėl Kim melo, esą ji neigė tokios juostos egzistavimą, tačiau faktai lieka faktais.Reggie Bush (2007 - 2010)


Reggie Bush
Reggie Bush
Vida Press


2007 metais Kim pradėjo susitikinėti su amerikietiškojo futbolo žaidėju Reggie Bushu. Labai pikantiškų detalių apie šiuos santykius nėra, tačiau panašu, kad Reggie turi savitą skonį moterims – kalbama, kad nauja jo žmona buvo tiesiog iš akies traukta Kim Kardashian!Miles Austin (2010)


Miles Austin
Miles Austin
Vida Press


Dar vienas amerikietiškojo futbolo žaidėjas. Pagal oficialią versiją jiedu išsiskyrė dėl nesuderinamų darbinių grafikų. Kalbama, kad skyrybas inicijavo Kim.Kris Humphries (2011 - 2013)


Kris Humphries
Kris Humphries
Vida Press


Jei nors kiek domiesi Kardashianų šeima, apie šį vyruką tikrai turėjai girdėti. Pora susipažino 2010 metais, o praėjus vos porai mėnesių ant Kim rankos sužibo prabangus sužadėtuvių žiedas. Santuoka truko tiesiog juokingai trumpą laiką. Oficiali skyrybų priežastis – nesuderinami charakteriai, tačiau kalbama, kad Kim tiesiog pamilo Kanye Westą.Kanye West (2012 - dabar)


Kanye West
Kanye West
Vida Press


Kim ir Kanye pirmą kartą kaip pora viešumoje pasirodė 2012 metais, tačiau pažįstami jie buvo daugiau nei 10 metų. Tais pačiais 2012 metais Kim pastojo ir susilaukė savo pirmagimės Northie. Dabar Kim ir Kanye augina jau keturis vaikus.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis