Jo nuomonė: 10 bruožų, kuriuos vyras nori matyti savo žmonoje

Kur tu matei vyrą, skubantį kuo greičiau susituokti? Realybėje mums tokių sutikti kol kas neteko. Gal ir gerai, juk santuoka – ne šiaip pažaidimas, o rimtas sprendimas.

Kokia ta moteris, kurią vyras nori vesti, atskleidžia amerikietiškojo COSMO autorius Frankas Kobola – štai kokius moters bruožus savo išrinktojoje labiausiai nori matyti vyrai.


Ja galima pasitikėti – ne tik papasakoti kvailokas vaikystės išdaigas, bet patikėti jai savo paslaptis, nebijoti atskleisti baimes ir kompleksus. Pasitikėjimas – tas pamatas, ant kurio statomi santykiai. Patikėk, tai pagrindinis dalykas, kurio protingi vyrai ieško savo antrojoje pusėje.


Ji moka palaikyti visose gyvenimo situacijose. Net jeigu 35 metų vyras pareiškia, kad nori mesti stabilų savo darbą ir tapti fokusininku. Ji kantriai ir supratingai žiūri į visus jo sumanymus, net jeigu situacija visai niekam tikusi. Tai nelengva, tačiau labai svarbu.


Ji turi savas ambicijas. Yra moterys, kurios realiai siekia sėkmės, ir yra tos, kurios reguliariai kelia įkvepiančias citatas į facebooką. Žmonos vaidmenyje kiekvienas adekvatus vyras norėtų matyti pirmąjį variantą. Kiekvieno partnerio asmeninės ambicijos ir tikslų siekimas stiprina santykius ir savaip mažina pykčių dėl mažareikšmių dalykų tikimybę.


Ji mėgaujasi seksu. Seksas gal ir ne pats svarbiausias dalykas gyvenime, bet jis svarbus. Tai nereiškia, kad moteris turi būti deivė lovoje, tiesiog lovoje partneriai turi būti suderinami.


Ji supranta, kad vyras nėra idealus. Neverta kabinėtis prie niekų – juk nė vienas iš mūsų nėra idealus. Taip, mes galime būti nekalbūs, užsispyrę ir nepakenčiami, bet tai nereiškia, kad nesistengiame to pakeisti.


Ji vertina jo vertybes. Tai svarbu dar iki vestuvių, o ypatingai po santuokos, susilaukus vaikų. Tarp sutuoktinių turi būti bendras požiūris ar bent jau mokėjimas tai priimti, atrasti balansą.


Ji keičiasi ir auga kaip asmenybė. Stovintis vanduo pradeda rūgti. Tas pats vyksta ir su vietoje stovinčiais žmonėmis. Moteris, kuri nuolatos auga kaip asmenybė, visuomet bus įdomi ir intriguojanti.


Ji turi savo nuomonę ir moka išsakyti savo norus. Dažnai moterys tikisi, kad jų antrosios pusės supras viską ir be žodžių, bet taip nebus. Paprasta tiesa: kuo atviriau kalbame, tuo mažiau nesusipratimų kyla.


Ji mato ateitį kartu. Taip, mes taip pat svajojame apie ilgą ir įdomų gyvenimą kartu. Ir norime tą viziją matyti savo moterų akyse, girdėti tai iš jų lūpų. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis