4 stiliaus klaidos, dėl kurių vizualiai atrodai stambesnė

Būna dienų, kai veidrodis tikrai nėra pats geriausias tavo draugas – ir kada gi spėjai priaugti tuos nelemtus kilogramus? Nepulk į paniką! Gal visa tai tik optinė iliuzija, kurią išsklaidysi pasirinkusi tinkamesnius drabužius.


Amanda Teague
Amanda Teague
Vida Press


Viena dažniausių stambesnį kūno sudėjimą turinčių merginų klaidų – maskuoti nepageidaujamus kilogramus maksimaliai juos pridengiant. Pažvelk į Amanda Teague – viršutinė jos kūno dalis ir taip pakankamai plati, o masyvus švarkelis vizualiai dar labiau apsunkina bendrą vaizdą. Ypatingai tais atvejais, kai rankovės pernelyg ilgos, dengiančios riešus. Trijų ketvirčių ilgio rankovės situaciją kaip mat pataisytų.


Charlie Brooks
Charlie Brooks
Vida Press


Charlie Brooks pasirinko labai kontrastingą variantą – masyvių ornamentų kelnes ir vienspalvius marškinėlius, palikdama labai aiškų atskirties tašką tarp apatinės ir viršutinės dalies. Tokiu atveju vidurinioji zona – tavo liemuo – visuomet atrodys platesnis, nei yra iš tiesų. Geresnis variantas būtų ištraukti marškinėlių kraštus ties šonais, kad susiformuotų vizualiai liekninanti išgaubta linija.


Freya Ridings
Freya Ridings
Vida Press


Trumpas švarkelis ir pūstos rankovės – ne pats geriausias pasirinkimas toms, kurios negali pasidžiaugti miniatiūriniu kūno sudėjimu. Nebent derintum su labiau aptemptais drabužiais, padėsiančiais sukurti apimčių kontrastą. Freya Ridings pasielgė priešingai – ties liemeniu surišti marškinėliai ir platėjantis sijonas aukštu liemeniu gal ir būtų neblogai, tačiau platus švarkelis su pūstomis rankovėmis jau buvo per daug.


Jo Swinson
Jo Swinson
Vida Press


Jei tavo viršutinė ir apatinė dalis spalviniu atžvilgiu stipriai kontrastuoja, tuomet atkreipk dėmesį į viršutinės dalies ilgį – ties klubais užsibaigianti palaidinė ar megztukas vizualiai prideda kelis kilogramus. Idealiu atveju ilgis turėtų būti žemiau talijos, bet neuždengti klubų. 5 centimetrais trumpesnis Jo Swinson megztukas atrodytų kur kas dailiau. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis