Madingiausias 2019 vasaros manikiūras: ypatingos spalvos, raštai ir nuogas nagas

Tarptautinė „Didier Lab“ mokymų akademija pristato penkis madingiausius šios vasaros manikiūrus.

Neoninės spalvos, geometriniai raštai ir nuogas nagas – mados tendencijoms neabejingos moterys žino, kad pasirinkusios vieną iš šių dizainų, neprašaus pro šalį. Madingiausi lakavimai įamžinti stilingoje ir vasariška dvasia alsuojančioje fotosesijoje.


„Mūsų misija – kelti nagų industrijos lygį visame pasaulyje. Šia fotosesija norime parodyti, kad Lietuva tikrai neatsilieka nuo pasaulinių manikiūro ir nagų lakavimo tendencijų, o klientės žino, kad gražūs ir tvarkingi nagai gali tapti svarbiausia įvaizdžio detale“, – pasakoja „Laboratoires Didier“ atstovybės direktorė Džeirana Liubytė.


Manikiūro tendencijos
Manikiūro tendencijos
Natalia Koinova photography


Trijų skirtingų koralinių spalvų manikiūru pasirūpino meistrė, įvairių konkursų nugalėtoja Agnė Kvitkauskienė. Šis lakavimas yra naujausia mados tendencija, kurios esmė – nepriekaištingas manikiūras. Lakavimas atliktas itin švelnia ir vos matoma ombre technika.


Manikiūro tendencijos
Manikiūro tendencijos
Natalia Koinova photography


Madingiausių lakavimų viršūnėse taip pat karaliauja nuogo nago ir pastelinių spalvų derinio dizainas. Mėgstančios klasiką gali rinktis spalvotą prancūzišką manikiūrą, papuoštą sidabriniu blizgučiu. Šiuos lakavimus atliko instruktorė Ieva Gervė. Manikiūro specialistė siūlo jį rinktis toms, kurios vasarą nori pailsėti nuo sunkių lako spalvų. „Pastelės – tarsi žaismingi vaikystės blyksniai. Šis lakavimas primena mažus zefyrus ir nerūpestingas dienas. Nuogas nagas – akibrokštas, standartų laužymas, suteikiantis lengvumo pojūtį“, – apie dizainą kalba I. Gervė.


Manikiūro tendencijos
Manikiūro tendencijos
Natalia Koinova photography


Akademijos instruktorė Brigita Butko Šeibokienė pastebi, kad neoninių spalvų mados užuomazgas buvo galima pamatyti jau praėjusią vasarą. Smulkiais dizaino elementais puošti drabužiai buvo tarsi įžanga prieš didįjį neono bumą.


„Šią vasarą neoninės spalvos yra populiariausios. Jas renkasi net ir pačios konservatyviausios klientės, anksčiau pirmenybę teikusios klasikinėms nagų lako spalvoms. Drąsiausioms siūlau pilną nago padengimą neonine spalva. O subtilaus skonio mėgėjoms – neonines detales su dideliu atviro nago elementu“, – apie madingiausią šios vasaros lakavimą kalba manikiūro specialistė.


Manikiūro tendencijos
Manikiūro tendencijos
Natalia Koinova photography


Lako potėpiais puoštas nagas patiks stilingoms ir kūrybiškoms asmenybėms. Galima rinktis įvairių spalvų žaismą, taip sukuriant vis skirtingą stilių. Būtent tokį dizainą atliko akademijos ambasadorė Lyudmila Lysenko.


Manikiūro tendencijos
Manikiūro tendencijos
Natalia Koinova photography


„Potėpiais atliktas manikiūras ypač tinka moterims, kurioms nusibodo įprasti dizaino elementai. Dažniausiai mes atliekame populiarųjį klasikinį prancūzišką manikūrą, puošiame nagus geometrijos formomis, kuriame vieno atspalvio dizainą su piešiniu arba atvira nago dalimi. Jei jums pabodo šie dizainai, siūlome rinktis idealų sprendimą – dizainą potėpiais teptuku“, – sako specialistė.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis