Tu buvai skaudžiausia mano gyvenimo pamoka

Kartais labiausiai skaudinantys dalykai tampa svarbiausiomis tavo gyvenimo pamokomis.

Jie sako, kad meilė į gyvenimą ateina tuomet, kai nustoji jos ieškoti. Ir tai visiška tiesa. Tu mano gyvenime atsiradai iš niekur. Mūsų keliai yra susikirtę bendrų draugų vakarėliuose, bet niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tu būsi tas. O paskui... Mudu tiesiog suradome vienas kitą. Iš pirmo gilaus žvilgsnio, pirmo pokalbio ir pirmo apkabinimo per pečius – tarsi visada būtume buvę drauge.


Mano gyvenimas virto tavimi. Kiekviename mano žingsnyje buvai tu. Pamenu, kaip vieną vakarą tu buvai tarsi nesavas – tylus, liūdnas, paskendęs savo mintyse. Tada tu man pasakei, kad gyvenime negalima niekuo pasitikėti, negalima prisirišti prie kitų. Maniau, tave kažkas įskaudino. Bet ne, tu kalbėjai apie save, tu ir buvai tie „kiti“.


Žinai, kaip žiopčioja žuvis, ištraukta iš vandens? Iš paskutiniųjų gaudo orą nesuprasdama, kodėl ji dūsta. Būtent taip aš jaučiausi tada, kai praradau tave. Niekaip nesupratau, kaip galima sakyti myliu ir taip lengvai išeiti. Tu buvai didžiausia mano laimė. Tu esi didžiausias mano skausmas.


Reikėjo laiko, kad atsigaučiau ir priimčiau tai kaip faktą – viskas, ką mes kūrėme kartu, buvo pastatyta ant melo. Mano emocijos susimaišė – maniau, kad esu įskaudinta, bet iš tiesų esu pikta. Aš pykstu ant tavęs – tu juk matei, kad aš tave įsimylėjau. Kodėl negalėjai žaisti su kita, savęs verta, tokia pat žaidėja? Aš pykstu ant savęs. Už tai, kad leidau tau visiškai užvaldyti mano mintis. Bet dar labiau už tai, kad pati save žeminau – net sužinojusi visą tiesą vis tiek būčiau buvusi su tavimi. Jei tik tu būtum suteikęs man dar vieną šansą. Įsivaizduoji, iki ko aš nusiritau?


Todėl aš visada būsiu dėkinga, kad išėjęs tu daugiau nesugrįžai. Tu buvai pati skaudžiausia mano gyvenimo pamoka ir, patikėk manim, aš ją išmokau. Išmokau matyti ne tik tai, ką man stengiasi parodyti. Išmokau girdėti tai, kas ne visuomet pasakoma žodžiais. Svarbiausia, aš išmokau mylėti nepamesdama savęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis