Victoria Beckham apie santykius su vyru: tuokdamasis tu žinai, kad bus ir nuopolių, ir pakilimų

Ji – karjeristė, sėkminga verslininkė ir visame pasaulyje žinoma dizainerė. Taip pat ji keturių vaikų mama ir Davido Beckhamo žmona – jau 20 metų!

Kaip sako pati Victoria Beckham, gyvenimas neduoda aiškių instrukcijų, tačiau vienas dalykas jos gyvenime nekinta – šeima visuomet yra pirmoje vietoje. Kartu su Davidu pragyventi 20 metų, keturi nuostabūs vaikai, sėkminga karjera – tikrai yra kuo pasidžiaugti. O šiltų žodžių savo mylimajam Victoria negaili.


„Davidas visuomet stengėsi praleisti kuo daugiau laiko su mama, tėčiu ir seserimi, kuomet kiti futbolininkai eidavo į barą. Nuo pat pradžių pajutau, kad Davidas – džentelmenas, šeimos žmogus. Ir man tai labai svarbu, nes esu tokia pati“.


„Turime tas pačias vertybes – man tai viena iš patraukliausių Davido savybių. Jis labai geras, esame puikūs draugai, kurie gali kalbėtis apie viską“.


„Mudu vis dar labai artimi, stengiamės rodyti vienas kitam švelnumą. Kiekvieną savaitę stengiamės skirti bent vieną vakarą pasimatymui dviese, tyliame restorane“.


„Pavydas – negeras jausmas. Žiūriu į Davidą ir galvoju, koks jis gražus, kaip man pasisekė jį turėti. O taip pat jis puikus tėvas. Kaip galiu kaltinti kitus žmones, kad jie su manimi sutinka?“


„Mudu esame giminingos sielos. Kartais mus pilsto purvais, tačiau einame į priekį. Arba susitvarkai su tuo, arba ne. Tuokdamasis tu žinai, kad bus ir nuopolių, ir pakilimų. Gyvename stebimi visuomenės, todėl tai sudėtingiau. Šį faktą priėmėme labai seniai ir supratome, kad turime atsiriboti ir žiūrėti tik į savo šeimos gerovę“. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis