Kodėl Khloe Kardashian buvo vienintelė, nepakviesta į prabangų MET GALA vakarą

Prieš porą dienų vykusio kasmetinio MET GALA renginio raudonuoju kilimu žengė Kim Kardashian, jos seserys Kendall ir Kylie Jenner bei mama Kris. Tačiau Khloe ir Kourtney tuo metu laiką leido Los Anžele.

Pasirodo, būti Kardashian klano dalimi nepakanka. Kaip rašo Radar Online, Khloe pateko į vakaro organizatorės, Vogue žurnalo redaktorės Annos Wintour „juodąjį sąrašą“, nes priklauso „C lygio“ žvaigždėms. O Kourtney? Vyriausioji iš Kardashian seserų į renginį nevyko, nes nusprendė palaikyti sesę, vienintelę negavusią asmeninio kvietimo. 


Kim ir Kanye 2019 MET GALA
Kim ir Kanye 2019 MET GALA
Vida Press


Kris Jenner 2019 MET GALA
Kris Jenner 2019 MET GALA
Vida Press


Kim, Kylie ir Kendall jau yra puošusios Vogue žurnalų viršelius. Jauniausios seserys buvo pasirodžiusios ir ant Teen Vogue viršelių. Tačiau Khloe – niekuomet. Ir į Annos Wintour renginius kvietimų ji nesulaukia. Nieko baisaus, Khloe tikrai nebuvo vienintelė žinoma persona, nepageidaujama renginyje. Kvietimo negavo net JAV prezidentas Donaldas Trumpas ir jo žmona Melania Trump.  Žurnalistams pasiteiravus, ką Trumpas galėtų padaryti, kad būtų pakviestas į renginį, Anna trumpai atsakė: „Absoliučiai nieko. Mes turime stovėti už savo įsitikinimus“. 


Kylie Jenner 2019 MET GALA
Kylie Jenner 2019 MET GALA
Vida Press


Kendall Jenner 2019 MET GALA
Kendall Jenner 2019 MET GALA
Vida Press


Situacija ne itin maloni, tačiau niekada negali žinoti, kada viskas apsivers aukštyn kojomis. Juk ir Kim Kardashian dar 2013 metais į MET GALA renginį atvyko anaiptol ne asmeniškai kviesta, o kaip Kanye Westą lydintis asmuo.


„Lydėjau Kanye ir labai nervinausi! Nieko nepažinojau ir esu tikra, kad niekas nenorėjo manęs ten matyti. Pati pasidažiau lūpas ir spalva buvo visai netikus. Grįžau namo ir verkiau, bet dabar tai vienas mėgstamiausių mano įvaizdžių“ - prieš kelias dienas prisiminimais apie pirmąjį MET GALA renginį pasidalino Kim. O jau kitais metais ne tik sulaukė asmeninio kvietimo, bet ir papuošė garsiojo Vogue viršelį. Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis