5 mitai apie plaukelių šalinimą peiliuku, kuriuos turi žinoti

Šalinti plaukelius ar ne - tik tavo pasirinkimas. Kokiu būdu šalinti - taip pat spręsti tau, tačiau mes skubame išsklaidyti kelis įsigalėjusius mitus, kuriais ir pačios kažkada tikėjome. Pavyzdžiui, kad skutami plaukeliai atauga ilgesni, storesni ir tamsesni!


MITAS! Dėl skutimo plaukeliai atauga greičiau, jie būna tamsesni ir storesni

Šią nuomonę girdėjome net ir iš profesionalų lūpų, vis tik atlikti tyrimai rodo, kad skutimas nedaro įtakos nei plaukelių augimui, nei jų struktūrai ar spalvai. Gali susidaryti klaidingas įspūdis, kad plaukelis iš tiesų pasikeitė - tapo tvirtesnis ir tamsesnis - vien dėl to, kad nupjaunama jo viršūnėlė ir pakeičiama plauko forma. Tačiau jeigu leistum plaukeliams pilnai ataugti, jie ir vėl atgautų pirminę savo formą - būtų tokios pačios spalvos ir storio.


MITAS! Skutant plaukelius nuvalomas įdegis

Įdegis - tai giliai po oda esantis melaninas. Plaukelių skutimas niekaip negali jo pašalinti, kadangi peiliukas liečiasi tik su odos paviršiumi ir nedaro jokios įtakos gilesniems odos sluoksniams. Negana to, plaukelių šalinimas leis tau džiaugtis glotnia, spindinčia oda, tokiu būdu tik dar labiau paryškinant tolygų įdegį.


MITAS! Kuo daugiau peiliukų, tuo daugiau šansų sužaloti odą

Mes sakytume, kad viskas atvirkščiai. Kuo daugiau peiliukų, tuo efektyviau vienu judesiu gali pašalinti nepageidaujamus plaukelius, vadinasi, nereikės papildomai dirginti odos. Tikriausiai esi atkreipusi dėmesį, kad vyrams skirti peiliukai įprastai turi daugiau ašmenų. Būtent dėl to mes linkusios rinktis vyriškąjį variantą - vyriški peiliukai skirti jautriai veido odai, yra itin aštrūs ir susidoroja su užduotimi akimirksniu. Iš kitos pusės - jie mažiau paslankūs, nei moteriški.


MITAS! Dėl skutimo mano oda išsausės ir pradės šerpetoti

Priešingai - pašalindama nereikalingus plaukelius, tuo pačiu pašalini ir negyvas ląsteles nuo odos paviršiaus, todėl oda būna lygesnė ir švelnesnė. Savaime suprantama, depiliacijos metu būtina naudoti skutimosi putas arba kitą odą suminkštinančią ir trintį sumažinančią priemonę, pavyzdžiui, plaukų balzamą. Galų gale, šiuolaikiniai kokybiški peiliukai turi specialią aliejais praturtintą juostelę, kuri nuramina odą. Taigi tiesiog reguliariai keisk skutimosi peiliukus ir tavo oda tikrai nei sausės, nei šerpetos. O po depiliacijos papildomai palepink odą drėkinamuoju losjonu - drėgmės odai niekuomet nebus per daug!


MITAS! Visi plaukeliai vienodi

Mūsų plaukai tokie pat unikalūs, kaip ir pirštų atspaudai. Storis, struktūra, spalva ir augimo tempas yra individualus dalykas. Vienoms merginoms nuskusti plaukeliai pradeda atauginėti tik po kelių dienų, kitos lygia ir gražia oda gali pasidžiaugti vos pusdienį. Nieko nepakeisi, telieka atkreipti dėmesį į tokius niuansus ir priklausomai nuo to pasirinkti tau priimtiniausią plaukelių šalinimo metodą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis