Vyrai apie tai, kodėl neskuba pradėti gyventi kartu su savo merginomis

(1)

Prabėgo metai, antri... ir nieko. Tavo galvoje jau sukasi mintys apie vestuves, o jis net apie gyvenimą kartu nedrįsta pagalvoti!

Sandra jau daugiau nei metus turi vaikiną. Santykiai rimti - kartu keliauja, atostogauja, pažįsta vienas kito šeimas, net draugų kompanija – ta pati. Tik kažkodėl kartu gyventi jos vaikinas neskuba. Nepadeda net argumentas, kad jiedu kartu praleidžia didžiąją dalį laisvalaikio ir veltui švaisto pinigus nuomodami du butus. 


Rimtai prirėmusi savo mylimąjį prie sienos, Sandra išgirdo: „Aš dar nepasiruošęs“. Kaip galima būti pasiruošusiam pažindinti su tėvais ir galvoti apie bendrą ateitį, bet niekaip nepribręsti gyvenimui kartu? Pasirodo, tikrai galima! Štai ką mums papasakojo vaikinai. 


„Man 27 metai. Kartą jau teko gyventi kartu su mergina ir būtent kasdienė rutina vos per kelis mėnesius sugriovė mūsų santykius. Nuolat būnant kartu pradėjo trukdyti net tie dalykai, į kuriuos anksčiau nekreipdavome jokio dėmesio. Pykdavomės per dieną bent kelis kartus dėl visiškų menkniekių - vienas puodelio neišplovė, kitas vonioje per ilgai sėdi. Antrą kartą tikrai neskubėsiu apsigyventi kartu“, - Vaidas. 


„Man patinka turėti savo asmeninę erdvę. Patinka grįžti namo ir ramiai pažiūrėti filmą. Patinka garsiai klausytis muzikos arba priešingai – sėdėti visiškoje tyloje. Kartais tiesiog noriu patylėti. Gyvenant kartu visur tenka ieškoti kompromisų, todėl kol kas su savo mergina vis dar esame „pasimatymų etape“, nors draugaujame beveik dvejus metus“, - Dainius. 


„Mano merginos finansinė situacija gana nestabili – taupyti pinigų ji nemoka, dažnai nepaskaičiuoja savo galimybių. Kol gyvena su tėvais, esant reikalui jie padeda finansiškai. Jei gyventume kartu, ta atsakomybė tektų man. Skamba gal ir nelabai gražiai, bet aš praktiškas žmogus“, - Gediminas. 


„Nematau prasmės gyventi kartu su mergina, jeigu neplanuoju jos vesti. Kol kas tokios nesutikau, tad ir bendros buities kurti neketinu“, - Arnas. 


„Gyvenimas kartu atima visą romantiką. Bent porą metų noriu pasidžiaugti gražiais santykiais, o jau tuomet galima pagalvoti ir apie kažką rimčiau“, - Deividas. 


„Pasakysiu atvirai - pabūnu kelias dienas pas savo merginą ir pasiilgstu vienumos. Tuomet suprantu, kad kartu gyventi aš dar tikrai nepasiruošęs. Mano mergina dėl to labai pyksta, tačiau jai teks su tuo susitaikyti“, - Darius. 


„Gyvenimas kartu - tai įsipareigojimas. Man asmeniškai tai beveik tas pats, kas santuoka. Pradėdamas gyventi kartu su mergina priimsiu atsakomybę už mus abu. Kai tikrai žinosiu, kad tai – mano žmogus, problemų dėl gyvenimo kartu nekils. Matyt, kol kas tokios merginos dar nesutikau“, - Mantas. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis