8 priežastys, kodėl iš vyrų sulauki nepakankamai dėmesio

(1)

Simpatiška, protinga ir vis tiek vieniša! Kur slypi problema? Bandome aiškintis!

1. Iš išorės atrodai neprieinama

Vietoj to, kad tavo kelią rožėmis nuklotų, dauguma jų net neišdrįsta prie tavęs prieiti. Ir visai ne todėl, kad jiems atrodai nepakankamai simpatiška. Priešingai, jiems tu pernelyg graži!


2. Jis bijo pasirodyti prastesniu

Visapusiškai žavios moterys kai kuriems vyrams kelia panišką baimę. Vyrai, kaip žinai, visuomet mėgsta būti aukštumoje, o šalia ryškios moters skleisti savo sparnus kur kas sudėtingiau, nei šalia pilkos pelytės.


3. Tu netoleruoji vidutinybių

Jeigu savo lūkesčių kartelę nuleistum žemiau, vaikiną greičiausiai jau turėtum šalia. Ar tą ir reikia padaryti? Tikrai ne! Tai, kad šalia tavęs bus tau netinkantis ir nepatinkantis žmogus, daugiau laimės nesuteiks. Bet savo kriterijus dėl visa ko persvarstyk - gal tikrai tam tikrose vietose elgiesi per daug aikštingai?


4. Tavo pasitikėjimas savimi atbaido vyrus

Tu puikiai žino, ko esi verta ir ką gyvenime gali pasiekti. Žengi su tvirta nuostata, kad joks vyras tavęs nevaldys. O to, pasirodo, pakanka, kad atbaidytum ir pačius drąsiausius. Vyrai iš tolo jaučia stiprią moterų energiją.


5. Tu nebijai vienatvės

Įdomios moterys paprastai yra savarankiškos ir apsirūpinusios. Tu gali leisti sau laukti ir tikėtis kažkada sutikti tau skirtąjį, tačiau iki to kuo puikiausiai pasirūpinsi savimi pati. Tai neabejotinai palengvina vienatvę, tačiau tuo pačiu ir pakiša tau koją - juk savo meilės neieškai taip aktyviai, kaip galėtum.


6. Tu žinai ko nori

Nuostabu, kai moteris visada žino ko nori iš gyvenimo ir ko tikisi iš meilės. Ir nors tau atrodo, kad tai padės surasti teisingą vyrą, kartais tai tampa pagrindine kliūtimi. Ar tik čia nebus tas variantas, kuomet ieškant tų ypatingų savybių, nebepastebi šalia esančių visai neblogų variantų?


7. Tavo kantrybė atrodo beribė

Tikėtina, jau esi buvusi tokiose situacijose, kai vaikinui padarius klaidą, suteikei jam antrą šansą, o po to ir trečią, ir ketvirtą. Darei tai ne todėl, kad susitaikei su tokiu jo elgesiu, tiesiog tu žinai, kad klysti yra žmogiška. Problema tai tampa tuomet, jei tokį žmogų tu pakenti ilgiau nei iš tikrųjų reikia, tuo pačiu atimdama iš savęs galimybę sutikti kažką tinkamesnį.


8. Tu tikiesi atgal gauti tiek pat, kiek duodi pati

Tu labai dosni, tačiau toli gražu ne kiekvienas žmogus pasirengęs įdėti į santykius tiek pat daug pastangų. Santykiai nėra svarstyklės, kuriose visuomet išlaikomas balansas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis