Vyrai, kuriuos tu trauki į savo gyvenimą: karminiai mokytojai, skolininkai ir sielos draugai

„Kai sutiksiu jį - kažkas pasikeis. Spragtelės viduje ir suprasiu, kad tai mano sielos žmogus“ - mano dauguma. Tik tų spragtelėjimų kaip nėra, taip nėra.

Kaip suprasti, kad tai TAS vyras? Pradėkime nuo to, kad visi tavo gyvenimo vyrai yra TIE - tiesiog kiekvienas iš jų turi savo misiją ir vaidmenį tavo gyvenime. Tai tarsi nesibaigianti grandinė: jei nesutiktum vieno, galbūt vėliau nepažintum ir kito, todėl į kiekvienus santykius žiūrėk kaip į patirtį, kuri tave daug ko išmoko.


Karminiai mokytojai 


Jie ateina į tavo gyvenimą su tikslu kažko tave išmokyti ir išeina tuomet, kai pamoka jau išmokta. Jie gali būti visokie - geri, pikti, vedę ar laisvamaniai, užknisantys ir net apgailėtini! Tačiau jie verčia tave mokytis, net jeigu tą akimirką to ir nesupranti.

Jie mokys tave suprasti, kas yra savivertė ir pasitikėjimas savimi, kaip svarbu gyvenime saugoti savo asmeninę erdvę, kaip svarbu pirmiausia būti ištikimai pačiai sau, o tik tuomet - vyrams. Tos pamokos gali ateiti tiek per geras, tiek per skaudžias patirtis, tačiau jos neišvengiamos tam, kad galėtum judėti į priekį.


Gali būti, kad tavo gyvenime bus tik vienas mokytojas, gali būti, jų bus keli. Viskas priklauso nuo to, kaip sparčiai tu mokysiesi nebedaryti tų pačių klaidų. Tokie vyrai iš tavo gyvenimo išeina natūraliai, tau pradėjus keistis ir pajutus, kad jau gana. Atėjo metas permainoms.


Karminiai skolininkai 


Kartais į moters gyvenimą ateina vyrai, su kuriais ją sieja karminė skola. Tokiuose santykiuose moteris daugiau duoda, nes jaučiasi skolinga. Karminė skola labai pririšanti - dažniausiai racionalus protas aiškiai suvokia, kad tai ne tas žmogus, tačiau išsiskirti nepakanka jėgų, tarsi kažkas judu laikytų pririštus. Karminės skolos santykiai gali būti sekinantys ir skausmingi, tačiau nepergyvenk - jie nutrūks savaime, kai tik tam ateis laikas.


Kartais karminės skolos veikia visai priešingai - du žmones sujungia ypatingas abipusis ryšys. Ir vieną dieną iki tol buvę nuostabūs santykiai ima ir nutrūksta - be dramų, be didelio skausmo. Tiesiog ateina supratimas, kad judu vienas kitam davėte viską, ką galėjote duoti. Judviejų niekas nebelaiko, liko tik dėkingumas už šiltus tiek laiko puoselėtus jausmus. Atėjo metas kiekvienam ieškoti naujo gyvenimo kelio.

 

Sielos draugai


Būtent tai, link ko mes einame per savo patirtį ir išgyvenimus, išmoktas pamokas. Vyrai gyvenimui – tai tie, kurie mus papildo, kurie kažką mums duoda, padeda atsiskleisti ir tobulėti. Jei ne prieš tai turėta gyvenimo patirtis, galbūt šio vyro nebūtum pastebėjusi, supratusi ir įsileidusi į savo gyvenimą. Vyrai gyvenimui ateina tam, kad mėgautumės ir jie ateina tuomet, kai atrandame pačios save.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis