4 intymūs triukai, kuriuos vyrai dievina

Meilės malonumuose neegzistuoja jokios ribos, tad mėgaukis pati ir leisk jam pasimėgauti tavimi!

Stebėk mane


Jam tikrai patinka stebėti, kaip tu mėgaujiesi darydama oralinį. Pakurstyk jo fantaziją dar stipriau - už savo nugaros pastatyk veidrodį, kad jis galėtų stebėti tave iš visų pusių. 


Labai jautriai


Jei nori, kad jo orgazmas būtų tarsi tikras sprogimas, išbandyk šį triuką: pajutusi, kad jis jau prie pat finišo, uždėk rodomąjį ir vidurinį pirštus tiesiai už sėklidžių ir švelniai masažuok sukamaisiais judesiais 15-20 sekundžių. Vyrai prisipažįsta, kad tai gerokai sustiprina pojūčius!


Mylėk mane, kaip aš save


Įgyvendink vieną iš slapčiausių jo svajonių - stebėti tave visame gražume. Užsimerk, atsipalaiduok ir liesk savo kūną, tarsi šią minutę būtum visiškai viena. Patikėk, tai velniškai kaitina!


Saldi kančia


Oralinis seksas pats iš savęs nuostabus dalykas, bet tu gali jį padaryti dar geresniu! Stipriai sudrėkink savo lūpas (tam puikiai tiks vazelinas)ir apglėbusi jomis tik penio galvutę švelniai sukiok galvą, tuo pačiu metu sukdama ratus liežuviu ir rankomis masažuodama jo sėklides. Jeigu nepabijosi rankų sutepti lubrikantu - jis bus devintame danguje. Šiek tiek paerzinusi, leisk jo peniui pilnai įsiskverbti į tavo burną. Pažadame, tu tikrai išgirsi jo dejones.

Parašyk Redakcijai

Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis