5 neįprasti ženklai, kad jis - tavo gimininga siela

Sutikus giminingą sielą ateina supratimas, kad tai - kažkas daugiau nei iki šiol buvęs meilės jausmo supratimas.

Tai daugiau nei tik aistra


Dauguma įsitikinę, kad giminingos sielos iš karto atranda viena kitą, tačiau dažniausiai įvyksta priešingai - jiedu atranda vienas kitą palaipsniui, kartais tik paties likimo dėka. Galbūt dėl to, kad giminingas sielas sieja ne aistra, o kur kas aukštesni, kartais sunkiai apibūdinami jausmai.


Išgyventas išsiskyrimas


Giminingas sielas sieja labai gilios emocijos, kurias reikia išmokti valdyti, nukreipti tinkama linkme. Dažnai vienas kitą atradusiems žmonėms iš pirmo karto nepavyksta susitvarkyti su jausmais ir jie pasuka skirtingais keliais. Dažniausiai tokiais atvejais jiems ir patiems sunku suprasti, kodėl jie išsiskyrė - juk iš esmės viskas buvo gerai.


Giminingoje sieloje - artimųjų atspindys


Tai sunku paaiškinti, tačiau net iš pirmo žvilgsnio kartais galima pasakyti, kad tai - būtent tas žmogus, tavo gimininga siela. Jis gali būti visai nepanašus į tavo artimuosius, tačiau kažkokie bruožai juos tarsi atkartoja. Ir jį pamatę tavo artimieji įprastai iš karto supranta - savas žmogus.


Tavo partneris - ne tik materialiame gyvenime


Giminingos sielos susietos ne tik materialiame pasaulyje, todėl nenustebk, jeigu labai dažnai sapnuoji savo antrąją pusę. Atgaminusi savo sapnus gali suprasti, kad nuolatos matai jį ne tik pagrindiniuose vaidmenyse, bet ir epizodiniuose - tarsi jis visą laiką būtų šalia tavęs.


Tai kur kas daugiau, nei meilė


Sutikus giminingą sielą ateina supratimas, kad tai - kažkas daugiau nei iki šiol buvęs meilės jausmo supratimas. Kažkas, ką sunku paaiškinti žodžiais. Galbūt panašiai, kaip besąlygiška motinos meilė vaikui. Be jokio egoizmo, tiesiog nuoširdus noras, kad šalia tavęs esantis žmogus būtų laimingas. Kartais taip jau būna, kad giminingos sielos pasuka skirtingais gyvenimo keliais, tačiau jie tai padaro be pykčių, visą gyvenimą išlaikydami tą švelnų ir labai stiprų jausmą buvusiam partneriui.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis