Birželio mėnesio HOROSKOPAS

Pagaliau po kelių sudėtingų mėnesių viskas stoja į vietas. Birželio 9-ąją, pilnaties dieną, nebijok siekti didelių dalykų. Reikalams baigti geriausiai tiks 15 diena, kai Saulė stos priešais pragmatiškąjį Saturną. 21 dieną Saulė ir Merkurijus pajudės į Vėžio ženklą, sudarydama palankias sąlygas jaukiai pabūti su šeima.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 20 d.)
Žvaigždės tau dovanojo: gebėjimą malti liežuviu! Esi ir iškalbinga, ir sąmojinga, gebi susidraugauti su kuo tik nori ir kada nori.
Tau trūksta: ramybės. Esi linkusi judėti labai greitai, tad aplinkiniams dažnai atrodo, kad juos skubini.
Mados pojūtis: įdomūs ir nestandartiniai radiniai vintažinėse parduotuvėlėse ar butikuose geriausiai atskleidžia įnoringąją tavo asmenybės pusę.
Tau malonumą teikia: spontaniškos ir svaiginančios atostogos, per kurias gali tyrinėti vietos kultūrą.
Gundymo stilius: esi flirto meistrė, puikiai išmanai, kaip pasiekti tai, ko nori. Žavesys ir sąmojis labiausiai didina tavo gerbėjų gretas.
Šį mėnesį: pasiruošk – laukia labai intensyvios 30 dienų, per kurias būsi dinamiškas galios centras. Birželio 9-ąją Šaulyje prasidės pilnatis, žadanti romantinių nuotykių. Gerbėjų netrūks, bet būk išranki. Baigiantis mėnesiui, laukia svarbus įvykis darbe, gal net karjeros šuolis. Tikėtina, bosas pagaliau supras, kad be tavo įgūdžių būtų prastai.
Tavo metai: viskas klostysis taip, kaip reikia, ir taip, kaip tu nori. Sunkiai dirbai, todėl dabar galima atsikvėpti ir leistis į kelionę. Liepą klestėsi darbe. Spalį sulauksi pagyrų dėl savo pastangų, tad nesigėdyk ir nevenk dėmesio. Meilė tau šypsosis visus metus, tačiau stipriausiai tai jausi pavasarį.
Tau reikia: tikėtis geriausia ir apsupti save pozityvu!

Tavo meilės sielos dvyniai
Šaulys: abu norite pažinti – tai judu padarys nuostabiais kelionės kompanionais. Jums gera drauge tirti pasaulį.
Avinas: tave kaitina jo ugningas entuziazmas, o jis dievina tavo judrumą. Būdami kartu kilstelėsite vienas kitą į naujas aukštumas.

Vėžys (birželio 21–liepos 22 d.)
Birželio 4-ąją aktyvusis Marsas išjudins tavo apsnūdusią sėkmę. Štai ji, šviesa tunelio gale. Sėkmės periodas truks iki pat liepos 20-osios, ir taip būna tik kas antrus metus. Taigi nesnausk ir naudokis galimybėmis.
TAU REIKIA: tapti savo pačios pagrindine rėmėja.
JEI VĖŽYS – TAVO VAIKINAS: jo karjera šiuo metu gali klestėti, tačiau jam labai reikia tavo paramos. Leisk jam išsipasakoti, ir jis atsilygins švelnumu.

Liūtas (liepos 23–rugpjūčio 23 d.)
Visi norės pareikšti savo nuomonę dėl itin svarbaus tavo padaryto sprendimo, tačiau neleisk jiems išvesti tavęs iš kelio, kuriuo eiti stumia nuojauta. Visi atsakymai ateis birželio 1-ąją – Venera susijungs su Saturnu, kad tau padėtų. Tik būk sau švelnesnė, nepersistenk dirbdama. Rask laiko atsipūsti – geriausiai tiks metas nuo 24 dienos.
TAU REIKIA: pasikliauti savimi.
JEI LIŪTAS – TAVO VAIKINAS: gal jis to ir nežino, bet jam reikia burbuliukų vonios ir tavęs šalia. Kad pasikrautų ir atsipalaiduotų tuo pat metu.

Mergelė (rugpjūčio 24–rugsėjo 22 d.)
Ei, superžvaigžde, nesislėpk darbe po lapais. Šok ant scenos ir mėgaukis pagyromis, kurių negailės bosas, pagaliau pastebėjęs, kokia tu nuostabi. Nenustebk, jei antrąją mėnesio pusę išdygs eksas, tačiau gerai pagalvok prieš leisdamasi su juo į naują nuotykį. Ar tau tikrai to reikia?
TAU REIKIA: suvokti savo vertę.
JEI MERGELĖ – TAVO VAIKINAS: jam puikiai seksis darbe, ir ta proga jis norės švęsti – su tavimi.

Svarstyklės (rugsėjo 23–spalio 22 d.)
Pagaliau! Pagaliau nesąmoningas etapas baigiasi, galėsi mėgautis gyvenimu. Nuo birželio 3-iosios rasi jėgų priimti su meile susijusius sprendimus. Mėnesio pabaigoje, kai jaunatis prasidės Vėžio ženkle, laukia didžiulis karjeros pokytis. Jei tik gausi darbo pasiūlymą, būtinai juo pasinaudok. Ir pailsėk – bent savaitgalį kur nors ištrūk.
TAU REIKIA: nebijoti siekti didelių tikslų.
JEI SVARSTYKLĖS – TAVO VAIKINAS: jam aiškiai įkando nuotykių ieškotojo musė, todėl pasirenk naujoms netikėtoms idėjoms.

Skorpionas (spalio 23–lapkričio 21 d.)
Pasveikink meilės deivę Venerą, kuri birželio 6-ąją atriedės į Jautį – tavo priešingąjį ženklą. Ji padės tau sušvelninti sudėtingus santykius. Pareguliuok savo aistros anteną – visiškai realu, kad šį mėnesį naujas pažįstamas tau mėgins siųsti subtilių seksualių signalų. Nuo skubotų sprendimų darbe susilaikyk iki mėnesio pabaigos.
TAU REIKIA: strateguoti kitus žingsnius.
JEI SKORPIONAS – TAVO VAIKINAS: jis bus itin dėmesingas ir aistringas. Neklausk, kodėl – tiesiog mėgaukis.

Šaulys (lapkričio 22–gruodžio 21 d.)
Tai tiesiog pats geriausias mėnuo meilei. Jei esi vieniša, Tas Tikrasis gali būti visai čia pat, šalia. Ypač tai aktualu birželio 9-ąją, kai pilnaties naktis įgis magiškų savybių. Darbe kliaukis nuojauta ir susitaikyk, kad kas nors gyvenime baigiasi (tai turėtų įvykti mėnesio viduryje).
TAU REIKIA: būti sau atvirai dėl savo tikrųjų norų.
JEI ŠAULYS – TAVO VAIKINAS: reikalai turėtų klostytis itin romantiškai. Taigi uždek tas žvakes ir lauk stebuklo.

Ožiaragis (gruodžio 22–sausio 19 d.)
Viskas, kas gera, greitai baigiasi? Visiška netiesa! Birželis taps 24 karatų aukso mėnesiu. Nebijok nieko, net ir tų stresą keliančių darbinių susitikimų, – įveiksi viską kuo puikiausiai. Megzk kuo daugiau pažinčių, ir tai suteiks puikių galimybių. Kad pasitikėjimas savimi būtų dar stipresnis, susiimk ir iš pagrindų sutvarkyk spintą.
TAU REIKIA: dažniau atsipalaiduoti.
JEI OŽIARAGIS – TAVO VAIKINAS: jis norės ko nors nauja, kitoniška, bus linkęs eksperimentuoti. Kodėl negalėtum tuo pasinaudoti miegamajame?

Vandenis (sausio 20–vasario 18 d.)
Pasiruošk siausti! Birželį gali mėgautis laisvalaikiu ir visa galva nerti į naują pomėgį. Susitikti su draugėmis idealiai tinka birželio 20-oji. Tai gali tapti viena geriausių dienų per visus metus.
TAU REIKIA: atsipalaiduoti ir nesukti dėl nieko galvos.
JEI VANDENIS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jam labiausiai norėsis švelnumo, romantikos. Atsilygink jam taip pat, ir jis padarys viską, kad jaustumeisi patenkinta visa širdimi.

Žuvys (vasario 19–kovo 20 d.)
Šiuo metu svarbiausia – rūpintis savimi, todėl tuo ir užsiimk. Užsirašyk pas kosmetologę, į sporto salę ar imkis mini pertvarkos namuose. Mėnesiui baigiantis, kai Neptūnas stos tinkamu kampu su Marsu (tai įvyks 26 dieną), pasiduok jausmingumui – tai leis atverti duris tikrai meilei.
TAU REIKIA: susidėlioti prioritetus.
JEI ŽUVYS – TAVO VAIKINAS: jei jis atrodys kaip nesavas ar bus valdomas nuotaikų, suteik jam erdvės. Mėnesio pabaigoje jis pasijus geriau, o iki tol tegu pats tvarkosi su savo vidiniais demonais.

Avinas (kovo 21–balandžio 20 d.)
Jei pastaruoju metu vis dažniau mąstai apie skyrybas, birželio 3-ąją, kai Venera susijungs su Uranu, pagaliau aiškiai suprasi, ką turi daryti. Tik veik greitai, nes gali užgriūti nauji jausmai – tada, kai visiškai jų nesitikėsi. Dėl pokyčių jausiesi pakylėta, tačiau nepamiršk skirti dėmesio šeimai 21 dieną.
TAU REIKIA: daugiau pagalvoti prieš išsižiojant.
JEI AVINAS – TAVO VAIKINAS: sukurk jam jaukią aplinką namie ir leisk atsipalaiduoti.

Jautis (balandžio 21–gegužės 21 d.)
Pastaruoju metu gyvenimas buvo panašus į nuolatinį blaškymąsi, tačiau nuo birželio 6-osios pasijusi pasirengusi priimti svarbų sprendimą, nes į tavo ženklą ateis Venera. Mėnesio pabaigoje būtinai save palepink, ypač 24 dieną. Ji, beje, itin palanki meilei.
TAU REIKIA: susitelkti ir vengti blaškymosi.
JEI JAUTIS – TAVO VAIKINAS: šiuo metu jam reikia pabūti vienam. Jis grįš, kai bus pasirengęs.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis